Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Erről a tévéről vélemény?

Erről a tévéről vélemény?

Figyelt kérdés
[link]

2021. dec. 21. 08:49
 1/4 gabesz147 ***** válasza:

A paraméterek alapján én megvenném, ezt a két véleményt lehet, hogy nem láttad:


[link]

2021. dec. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1


Kicsit utána néztem és ennek a Tesla márkának köze nincs a Tesla, Inc. amerikai céghez. A Tesla otthoni műszaki cikket gyártó cég korábban lengyel tulajdonban volt, most ha minden igaz Szerbiába helyeződött át a székhelye. A gyártás természetesen Kínában történik, Szerbiai megrendelésre.

2021. dec. 22. 17:24
 3/4 A kérdező kommentje:
Még azt is sikerült kiderítenem, hogy a régebben Technika márkanévvel forgalmazott tévéket is ugyanez a cég követte el, csak időközben valamiért márkanevet váltottak.
2021. dec. 22. 17:30
 4/4 gabesz147 ***** válasza:

Értem, akkor már nem olyan igaz Tesla :-), de lehet, hogy attól jó.

A betekintési szög egy fontos tényező, itthon ezzel nincs gondom, de vettem ki szobát,2 napra, ott egy Vortex TV volt, és csak az ágyból látszott jól. Retek:-), de olcsó szállásnál ok.

Talán egy kicsit nevesebbbet vegyél, várj a leárazásokra, ünnep előtt és után. Boldog Karácsonyt!

2021. dec. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!