Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valóban lehet csalni a mai...

Valóban lehet csalni a mai lejátszókkal, kontrollerekkel?

Figyelt kérdés
Terjed a hír, miszerint sok dj már úgy lép fel koncerteken, hogy szimplán be van állítva neki minden a lejátszón, fel van neki véve a szet, csak bohóckodik. Ez tényleg lehetséges?

2021. dec. 26. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Anélkül is bohóc.
2021. dec. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehetetlen megoldani.
2021. dec. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Simán elképzelhető. Technika megvan erre. Aki meg ért is hozzá rendesen az simán betudja állítani úgy hogy felvétel alapján menjen minden ahogyan annak kell mennie.
2021. dec. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Én azt hittem, hogy ez köztudott.

Sok DJ van aki csak "megszerkeszti" a zenét otthon, aztán lejátsza a népnek. Ugrál kicsit mikrofonnal a kezében, buzdítja az embereket és meggazdagodik.

Nem értem ezért miért fizetne bárki is pénzt, de ki vagyok én, hogy ítélkezzek.

2021. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Az egész DJ szakma maga egy pankráció. Persze, hogy előre elkészített mixet raknak be és csak ugrálnak hozzá.
2021. dec. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
20 éve is így volt.
2021. dec. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Ezt nem tudom... de múltkor a DJ-t hárman vittük ki levegőzni, mert annyira csatak részeg volt. De a blui ment tovább :D
2021. dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

A céges bulinkon Demjén volt a sztárvendég, de a playback CD ugrott a műsor felénél. Lekeverték gyorsan, bemondták hogy technikai hiba történt, de aki nem vak és süket, az láthatta hogy a művész a gázsiért nem sok hangot ad ki magából.

Ehhez képest a DJ-nek még tátogni sem kell.

2021. dec. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%
Van, aki kénytelen konzervből dolgozni, van, aki a könnyebbség miatt vállalja, és van, aki szereti csinálni és sokat akar rögtönözni, és még neki is megy a konzerv valahol egy kinémított sávon, csak hogy legyen mihez nyúlni, ha esetleg beüt valami. Önbecsülés kérdése.
2021. dec. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Salx Narval ***** válasza:
78%
Én is úgy vélem, hogy egyénfüggő és mindegyik saját belátása szerint választja meg mikor mit alkalmaz. Azét ez nem ördögtől való dolog bár meglátásom szerint aki nagy ebben a szakmában az sokat mutat magából és sokat is rögtönöz.
2021. dec. 27. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!