Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez a tablet jónak számít? És...

Ez a tablet jónak számít? És...

Figyelt kérdés

... mit takar az, hogy android 9 Pie verziójú rendszeren működik? Miért vam ez kiemelve? Nem lehet frissíteni újabb szoftverre, vagy csak annyi hogy nekem kell majd ezt megtenni beüzemelésnél?


Ezt néztem ki:


[link]


Bocs ha buta kérdés, de csak felhasználó vagyok :)


2021. dec. 29. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Gyárilag PIE van rajta, de ez nem zárja ki, hogy ne legyen rá akár főverzió frissítés.


Ezeket a frissítéseket a beüzemelés után el is kezdheted letölteni rá.


(Ne lepődj meg, ha az első frissítés után azonnal talál újabbat)

2021. dec. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha jónak az számít amelyik működik, akkor igen, egyébként egy gyengébb Celeron szintje. Ennyi pénzért ilyet kapsz, vannak rosszabbak is.
2021. dec. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát ha csak működik, arra nem adok ki pénzt, szóval akkor inkább ne vegyem meg? Amiket néztem 64 gb samsung, 2xdrágább, de nem tűnik úgy, hogy annyival jobb is lenne...


Nem tudom mi az a pie, és mit jelent az, hogy "akár" főverzió frissítés is lehet rá? Van vagy nincs frissítés?


Igazából amire kell : írni, skype, meet, internet. Ne fagyjon le és nem szeretnék fél év múlva újat venni mert használhatatlanná válik (pl. nem enged alkalmazást letölteni mert elavul a szoftver).


Így nézve?

2021. dec. 30. 00:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Mobil eszközöknél tényleg nem könnyű kideríteni a teljesítményt. Ezt sok gyártó ki is használja, amikor olcsón árul valamit sok memóriával, de harmatgyenge ezeréves processzorral. Nem a Lenovora gondolok, mindenesetre ahogy írtam, jó, de nem egy erőmű, viszont nincs is túlárazva. Esetleg olvass teszteket, beszámolókat róla.

A Pie az Android 9 neve, egészen addig nevet is kaptak. Nem tudom, kap-e frissítést, de szerintem legfeljebb 1-szer, azaz Android 10-ig.

2021. dec. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És utána kuka?
2021. dec. 30. 17:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Utána is használható, semmi gond jelenleg az Android 10-zel.


A legfrissebb a 12, nemrég adták ki

2021. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy meddig tudod új alkalmazásokkal használni, a fejlesztőkön múlik, de még 3-4 évig biztos. Utána sem kell kidobni, csak pár alkalmazást sem fog frissíteni valószínűleg.
2021. dec. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm szépen a segítséget!
2021. dec. 30. 20:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!