Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a baja a lemezjátszónak és...

Mi a baja a lemezjátszónak és a kazettás Play gombnak?

Figyelt kérdés

Electronic Star oldalon vásároltam műszakicikket, ami annyi a gond hogy az egyik kazettás résznél a play gombot erősebben meg kell nyomni mert ha csak lazán akkor visszaugrik, volt már erősebben meg nyomtam még a center is meg toltam.

A másik gond vele ha felrakok egy lemezt akkor van hogy 2x meg ugrik a zene, de van egy 13-éves Tescos ugyan úgy néz ki a lemezjátszója de az tökéletesen lejátssza.



2021. dec. 31. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Olcsó vackok, az a bajuk. Mellesleg amit te drágának gondolnál, az is olcsó vacak.
2021. dec. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zzzoli ***** válasza:
100%
Igen sajnos ez a probléma, hogy nagyon vacak az összeszerelési és az anyagminősége. Ahogy fórumtársaim szokták nevezni ipari hulladékok.
2021. dec. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sem a lemezjátszónak, sem a "kazettás Play gombnak" semmi baja, pontosan úgy működnek, ahogy az elvárható egy ilyen igénytelen, filléres szutyoktól.

Nem tudom, mennyi pénzt adtál ki érte, de az ilyen készülékek valós értéke konvergál a nullához.

Ha még garanciális, küldd vissza és ajánlj fel egy kisebb összeget, hogy ne javítani akarják hanem levásárolhasd bármi másra.

Ha önmagad szivatása helyett inkább zenét hallgatnál, akkor hozzáértővel, esetleg szakfórumokon kérj segítséget, mi lenne a pénztárcádnak és az elvárásaidnak megfelelő készülék.

Komoly összegben mernék fogadni, hogy egy jóérzésű, hifihez és/vagy elektronikához értő ember sem fog neked ilyen noname kínai szutykot javasolni, és nem véletlenül.

2021. dec. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!