Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Évek óta nem használt videómag...

Évek óta nem használt videómagnót most elővettem lejátszottam 3 kazettát és most ha beleteszem a kazit beveszi de nem csinál semmit csak kiadja a kazit és kikapcsol.Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Ugy rémlik mintha régen már csinált volna ijet de nem emlékszem,hogyan javitottam meg.

2022. jan. 6. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Próbáld meg Varga Irén kazival!
2022. jan. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már teljesen el vannak koszolódva az optikai érzékelők, és a mechanikában lévő zsír is teljesen bekeményedett.


Nagy-generál.

2022. jan. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet az, mait 2-es ír, de ezenkívül lehet valamilyen mechanikai hiba. Laza szíjak, kopások, műanyag alkatrészek elöregedése. Először próbáld megtisztítani az optikai érzékelőket, nézd át a mechanikai részeket, ha szükséges azokat is tisztítsd meg, ha kell, a csapágyakat kissé olajozd meg. Ha ezután sem megy, akkor esetleg vidd szervizbe, bár a javítása elég reménytelen, főleg azért mert már nemigen szerezhetők be hozzá alkatrészek.
2022. jan. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ilyent csinál mitől?

[link]

Van hogy felvételezek és a szalag már több mint a felénél van akkor már bug stop gombnál és ismét kikapcsol és visszapörgetni se tud REW üzemmódban mert megint búg kikapcsol, vagy a szalag szélét sérti cakkozza vagy kicsit meggyúri (nem kapja be), lassítót felvételek nem nagyon jók csak a SP sima módúak.

[link]

[link]

[link]

2022. febr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!