Van olyan alkalmazás, ami méri, hogy egy nap mennyi vizet iszok és a Google nest hub 2-vel kompatibilis?

Figyelt kérdés
Egy olyan appot keresek, ami emlékeztet a víz ivásra, méri, hogy mennyit ittam meg aznap és kompatibilis is az aszisztensemmel úgy, hogy ne csak a telefonomon tudjam követni.

2022. jan. 9. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Ez a világ megérett a pusztulásra. Bocs.
2022. jan. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szirty ***** válasza:
70%

"...méri, hogy mennyit ittam meg..."


Ezt a mérést te hogyan képzeled el a ebben a való fizikai világban?

Kamerával nézi az app ahogy iszod? Vagy átöntöd a vizet a készüléken?

Vagy mit tudod te, oldják meg a mérnökök? :)

2022. jan. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem fogalmaztam pontosan, és az is biztos, hogy #1 és #2 még nem találkozott ilyen alkalmazassal.

De ilyen alkalmazások már most is léteznek és nagyon hasznos is azok számára, akik szeretnék tudni, hogy mennyit ittak egy nap.

Nem használnak sem kamerát és működnek a fizikai világban. Csupán annyit kell tenni, hogy beállítod a pohár méretet amiből iszol és egy napi célt amit el akarsz érni. És minden amikor iszol megnyomsz egy gombot és tudja hogy ittál.

Többek között a huawei egészség alkalmazásnak is van ilyen funkciója

2022. jan. 9. 12:03
 4/9 Szirty ***** válasza:

Értem.

Tehát az alkalmazás nem méri mennyit ittál mint írtad. Azt te méred ki a pohárral. Vele csak közlöd a tényt... :)

2022. jan. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
62%
Nem egymás pontatlan megfogalmazásaiba kellene belekötni, hanem hasznos választ adni, vagy ha nem vagy képes rá göress tovább, mert van éppen elég, a te intelligencia szintednek megfelelő kérdés ezen az oldalon. Ha olyan nagy mérnök vagy, és nem érted meg a kliens kérését, akkor el kellene gondolkodnod azon, hogy szakmát válts,mert pont az ilyenek miatt érett meg a világ a pusztulásra.
2022. jan. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szirty ***** válasza:

Óh milyen korrekt hozzászólás. Erőssége hogy személyeskedéstől mentes, tényszerű cáfolatokkal tűzdelt! :)

Ezzel be is mutatkoztál, köszönöm!


"Nem egymás pontatlan megfogalmazásaiba kellene belekötni"


Ezúttal fogalmam sem volt hogy a megfogalmazása pusztán pontatlan vagy éppen azt írta amire gondolt.

Nos a mai világban amiben egyesek elhiszik, hogy van olyan alkalmazás amivel beállítható az ipohon hátlapjának íze, vagy épp bluetooth-ot akarnak letölteni olyan készülékre amelyikben nincs bt hardver, vagy felhőtárhelyet vásárolnak és nem értik miért nem lett több szabad hely a készülék belső memóriájában, szerintem sok minden megeshet egy ilyen kérdéssel kapcsolatban.

De ezt te nyilván másképp gondolod igaz? :)


Szóval felkeltette az érdeklődésemet hogyan is gondolta ezt a bizonyos mérést. Azóta már tisztázódott hogy nem erről van szó amint azt magad is láthattad volna.


"...hanem hasznos választ adni, vagy ha nem vagy képes rá göress tovább"


Én meg azt javaslom neked, hogy ha nem tetszik a válaszom ami nem neked szólt akkor görgess tovább ahelyett hogy belém kötnél!

2022. jan. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5, neked hol van az a hasznos válaszod?
2022. jan. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olyan van, ami a testalkatod alapján kalkulál egy napi adott mennyiséget, és időnként jelez, hogy inni kell, ha iszol vannak pohár méretek hogy milyen decis pohárból ittál rányomsz és akkor ez van. Az egyik tanárom használta ezt az appot
2022. jan. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2022. jan. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!