Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » El halványult a tv-m képernyőj...

El halványult a tv-m képernyője,mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval október elején azt csinálta a tv-m h csak hang volt kép nem kikapcsoltam es vissza jött a kép,majd 1-2 napig ezt jatszottuk mire teljesen el sötétült.Most bekapcsoltam látom hogy hálványan ott van minden...hiába néztem meg a beállításokat még mindig halvány...mit csináljak?

2022. jan. 9. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd ki a szervizt.
2022. jan. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Vagy dobd ki az egészet!

Nekem is bedöglött, aztán telefon, mondják: vigyem be.

Becipeltem, mert igen nagy, és ránézésre, és mondtak egy olyan összeget, hogy majdnem besz@rtam!

Több szakszerviz meg nincs a környékünkön.

Hát vettünk egy újat akciósan, pár ezerrel többért mint amennyibe a javíttatás került volna.

2022. jan. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintem nálam el van állítva valami nagyon.

Mert fel teszem a fenyerot 100ra és utánna vissza megy 30ra

2022. jan. 9. 13:08
 4/5 Zzzoli ***** válasza:
A háttérvilágítása döglött be, gyakori probléma. Olcsóbban megúszod ha van műszerész ismerősöd, megrendelitek hozzá a led csíkokat, vagy megnézi és a hibás ledet cseréli ki.
2022. jan. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs ott elállítva semmi. Zoli kolega mondta meg a Zigasságot - már megint. A kijelző háttérvilágítása térdelt le. A tiédben vagy lehet cserélni vagy nem és akkor az egész panelt kell cserélni. Vagy a vezérlése romlott el és vagy lehet cserélni, vagy az egész alaplapját kell cserélni. Gyártó, típzs, évjárat, stb függő. Valószinüeg gazdaságosan nem javítható.
2022. jan. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!