Melyik a jobb erősítő?

Figyelt kérdés
denon dra-735r vagy pioneer vsx-806rds, tudom nem mai darabok! De mind a kettő tökéletesen működik. Egy heco PSS2 110W hangfalpáron akarnám hallgatni, csak nem tudom melyik a minőségi cucc.

2022. jan. 10. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Denon DRA-735R 2x130w 4 ohm mellett. A Pioneer 2x110w sztereó de az egy DSP-s mozizós erősítő. Ezen okból indulva a Denon DRA-735R nyerőbb, ha a sztereó hangzás a lényeg. Aztán ha egy mód van rá mindkettőt meg lehet hallgatni, aztán hallás alapján eldönthető melyik marad. Pionner még nem spdif ( optika ) képes, ott még hozhatott volna valamennyit pluszban.
2022. jan. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ahogy néztem a pioneer szebben szól sokkal tisztábban
2022. jan. 10. 21:24
 3/3 anonim ***** válasza:

nézésből hogy sikerült megállapítani, hogy a pioneer szebben szól?

ránéztem az adatokra, két adatot találtam hirtelen, amiből lehet következni, THD és signal to noise ratio, mindkettő szerint a Denon képes tisztább jelerősítésre.

2022. jan. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!