Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » ? 7e Ft alatti Bluetooth-os...

? 7e Ft alatti Bluetooth-os Hangszóró vásárláshoz tanácskérés (az alábbiak közül) + Mekkora a hangbeli különbség 1W-os és 2W-os hangszóró között?

Figyelt kérdés

Jelen célom az, hogy olyan hangszórót vásároljak, amivel a külső zajokat valamelyest semlegesíteni tudom (természetes hangok zúgatásával). Tehát nem a minőségi hangzás a célom.

Ezek előtt nem volt bluetooth-os hangszóróm, tehát semmilyen viszonyítási lapom vagy tapasztalatom nincs.

A következő hangszórókat találtam, amik számításba jöhetnek (vannak 7e Ft fölöttiek is, a 14 ezreset kíváncsiságból tettem közéjük):

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ha mégis más milyet ajánlanám, mint ezek, úgy vedd tudomásul, hogy a fekete szín kizáró ok!

Nem tudom, hogy milyen előnyei vagy hátrányai lehetnek egyes hangszóróknak, mondjuk kialakításuk miatt vagy milyen egyéb tényezőket kell figyelembe venni vásárláskor, így tehát minden tapasztalatotokat szívesen olvasom!



2022. jan. 12. 12:32
 1/1 A kérdező kommentje:
Az egyiknél azt írja, hogy "Csatlakozás: Bluetooth 4.2". Hogyan tudom megnézni, hogy a telefonomon milyen / hányas bluetooth van?
2022. jan. 12. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!