Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha így töltöm az AirPodsot az...

Ha így töltöm az AirPodsot az baj?

Figyelt kérdés
Vettem egy AirPodsot, amihez kaptam egy C-s töltőkábelt viszont olyan bemenetet amivel konnektorba tudnám bedugni nem, ezért elmentem és vettem egy ilyet viszont ez nem Apple termék, telefonok töltésére szolgál és attól tartok hogy hiába van hozzá eredeti AirPods töltőkábelem az átalakító miatt kisül az aksi.

2022. jan. 14. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, az a lényeg, hogy azért ne egy nevesincs szar legyen. Egy Baseus, Ugreen például teljesen jó hozzá.
2022. jan. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hama a márkája annak az átalakítónak amit vettem hozzá, azt úgy hallásból ismertem gondoltam biztos jó, de még nem mertem bedugni nehogy valami baja legyen.
2022. jan. 14. 17:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Mármint USB-A - USB-C átalaítót vettél?

Szerintem nem lesz baja tőle. Én is töltöm mindennep az Airpodsomat mindennel is ami a kezem ügyébe kerül. Van egy Hama töltőm is az sem tette még tönkre.

2022. jan. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt vettem: [link] Mert ugye az AirPodshoz adnak ugyan kábelt, de olyan átalakítót amivel a konnektorba bebírod dugni olyat nem, és emiatt tartok tőle hogy most ez így okés e ezzel az átalakítóval vagy inkább szerezzek egy rendes Apple töltőt.
2022. jan. 14. 18:49
 5/7 anonim ***** válasza:
ez jó hozzá
2022. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :o
2022. jan. 14. 19:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja
2022. jan. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!