Ps/5 kérdése:

Toshiba regza tv kikapcsol teljesen váratlan időközönként. Első bekapcsolás után úgy fél órát megy, ujrakapcsolás után csak néhány percet. Lehet táp elko hiba? Vagy valami más lesz?

Figyelt kérdés
2022. febr. 4. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Túlmelegszik inkább.
2022. febr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem melegszik maximum kézmeleg.

Három elko kicsit fel van púposodva.

2022. febr. 4. 14:50
 3/8 anonim válasza:
Nekem is hasonló problémám volt, a tv szerelő újra forrasztotta a tápegységet, meg valamit a kijelzővel babrált. Azota hibátlanul megy, a képe is kicsit szebb lett
2022. febr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A púpos elkó nem jó jel...
2022. febr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a külső táptéglás sony tv csinálta ezt. Beraktam a téglát egy törölközőbe, alá, fölé 1-1 jégakku és így bírta órákon át :D
2022. febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nálam szintén hasonló hibánál a tápban a feszstabi ic lábainak újra forrasztása segített.
2022. febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megvettem a kondikat este kicserélem az összes táp kondit. Megírom az eredményét.
2022. febr. 4. 16:17
 8/8 A kérdező kommentje:
Kicseréltem az összes táp kondit, átforrasztgattam a lábakat, de semmi nem változott.
2022. febr. 5. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!