Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen Play Stationt érdemes...

Milyen Play Stationt érdemes venni manapság?

Figyelt kérdés

Nem mozgok valami otthonosan a konzolok világában, úgyhogy meglepett, hogy a PS4-re meg 5-re hónapokat kell várni, annyi alatt még a kedvem is elmegy az egésztől.

Az igény, ami megfogalmazódott, tulajdonképpen csak annyi, hogy a GTA 4-et és 5-öt szeretném végigjátszani. Ehhez igazából egy PS3 lenne a legideálisabb, ugyanis ha jól néztem, azon mindkettő fut. (A GTA 5 PS4-en is.) Ugyanakkor viszont nem találtam PS3-at kereskedelmi forgalomban, nem vagyok meggyőzve a használt gépek megbízhatóságáról, és ki tudja, lehet egy frissebb szériának lenne több értelme, hátha a későbbiekben szeretnék más játékot is kipróbálni.


Bocs a hosszú magyarázkodásért, de így talán nem kapom meg azt, hogy google-ön tájékozódjak, mert azon túl vagyok. :D



2022. febr. 15. 14:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
69%

5


Ha lenne.

2022. febr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Ps5
2022. febr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A gtan kívül nézz azért körbe
2022. febr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Mansour ***** válasza:
100%

Használtan vettem PS2-t már jó pár éve, azóta is tökéletesen működik. Aztán Xbox-ot, szintén használtan, az is teljesen jó. Persze meg kell nézni, hogy honnan veszi az ember, megbízható helyről kell, ahol ellenőrzik, és nem szabad a legolcsóbbat venni.

Ehhez a két játékhoz elég lenne a használt PS3, felesleges lenne PS4-re, pláne 5-re költeni. Az csak akkor kell, ha mindig a legújabb játékokkal akarsz játszani.

2022. febr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Mansour ***** válasza:
100%
Ja, látom, hogy esetleg mást is ki akarsz majd próbálni. Használtan rengeteg PS2 és 3 játékot lehet még kapni, ezek sokszor jobbak is mint a mai új játékok (persze nem grafikailag). Vagy szóba jöhet az Xbox One, a GTA-k arra is beszerezhetők. 60-70 ezer körül már lehet kapni teljesen jó állapotúakat.
2022. febr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha van pénzed és sokáig jó gépet akkarsz akkor ps5 pro vagy Xbox one .


Miért kéne hónapokat várni Mm-ben ma is láttam ?

2022. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ha van pénzed és sokáig jó gépet akkarsz akkor ps5 pro vagy Xbox one ."


Ezt a baromsághalmazt magyarázd már meg amit ideböffentettél.


Olyan hogy "ps5 pro" nem is létezik, de ha már PS5 akkor arra miért alternatíva az Xbox one ami az egy konzolgenerációval hátrébb lévő piaci konkurens. Nem sok fingod van arról amiről írsz, igaz-e?

2022. febr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha GTAIV és V a cél egy gépen akkor Playstation esetén másfél, Xbox esetén 3 konzolgenerációról beszélhetünk.


Playstation 3 / Xbox 360on fut a GTAIV és a GTAVnek az első, mai szemmel erősen elmaradott változata. Hiányzik belőle rengeteg funkció, pl FPS mód és a multiját (GTA Online) is már megszüntették. Ezt azért tartom fontosnak kiemelni, mert sokan amiatt játszanak vele. Playstation oldalon ez az egyetlen gép ami mindkét játékot viszi, ha emiatt nem vennél több gépet.


GTAV esetén Playstation 4/5ön lehet játszani egy mai szemmel is friss verziót amiben a multi is megy. Ezeken a GTAIV nem fut.


Xbox oldalon az Xbox One/Series ugyanúgy futtatja az előbb említett friss GTAVt azonban ezek a gépek a GTAIVt is lejátsszák a beépített visszafelé kompatibilitási program keretében. Ez azt jelenti, hogy bizonyos 360as játékok feljavítottt grafikával és teljesítménnyel futnak a konzolokon. Az One (előző generációs konzol) is jócskán javít a játékon, de a Series (60fps, HDR) még inkább.


Tehát összefoglalva ha egy gépet vennél akkor vagy PS3/360 ha nem érdekel a multi és jó a GTAV eredeti 2013as változata, vagy pedig Xbox One/Series ha érdekelne az új GTAV és a GTAIV jobb minőségben.

2022. febr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkinek! Döntenem nem sikerült, de legalább jobban képben vagyok mostanra.

Alapvetően azért a PS-vonalon indultam el, mert a legtöbb barátom azt használ, a többi konzoltípusok eléggé háttérbe vannak szorítva.


A MediaMarkttal nem tudtam mit kezdeni, nem jártam az üzletben hónapok óta, de a webshopjukban nem láttam eladó PS-t...

2022. febr. 17. 19:25
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az újgenerációs konzolok (PS5 és Xbox Series X) hiánycikknek számítanak amióta megjelentek. Emiatt az előző generációs konzolok (PS4, Xbox One) ára is nevetségesen felment, mivel minden megjelenik még rájuk, mert a fejlesztők nem tudnának elég játékot eladni új gépeken. Egyedül az Xbox Series Set lehet kapni ami ugyan újgenerációs, de "csak" 1080p-1440pben futtat játékokat és nincs lemezmeghajtója. Viszont cserébe olcsó.
2022. febr. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!