Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem tölt az apple pencil?

Miért nem tölt az apple pencil?

Figyelt kérdés
1. Generációs apple pencilem hosszú idő után most kallódott ki a fiókból… feltettem töltőre, de nem világít az a kis készülék ugye amivel össze kell kötni a töltőt a pencillel.. először azt hittem ezzel a kis készülékkel van a gond ezért rendeltem egy újat.. ma meg is jött, viszont ez se világít.. lehet mert régen töltöttem most tovább tart mire elkezd tölteni? Vagy esetleg tönkre ment volna a pencilem (csak mert nem emlékszem, hogy bármikor is leejtettem volna)? Az is lehet, hogy balszerencsés vagyok és hibás olyan kis készüléket kaptam? Azt mondjuk hozzá tenném, hogy már jó pár éves a pencilem, bár ettől függetlenül szerintem működnie kéne.A válaszokat előre is köszönöm

2022. márc. 7. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem tölt.
2022. márc. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyen kis készülék?

Csak simán dugd az iPad lightning csatlakozójába a pencilt.

Fel kell oldani az iPadot, hogy csatlakozzon és elinduljon a töltés. Ha akkor sem indul el, akkor húzd ki és dugd vissza a pencilt.

2022. márc. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mi lett vele?
ápr. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!