Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mitől áll le az XBOX One S...

Mitől áll le az XBOX One S bekapcsolás után 10 mp-cel?

Figyelt kérdés

Amikor megpróbáltam bekapcsolni, már az fura volt, hogy a kontrolleremmel nem sikerült. Úgy villogott, mintha most párosítanom kellene. Gondoltam akkor bekapcsolom az XBOX gombbal magán a gépen, majd utána párosítom őket. Azonban miután megnyomtam a gombot, kb. 10 mp sem telt el, de kikapcsolt. Hiába próbálkoztam, nem működött. Minden kábel megvan hozzá, illetve többször is újradugtam őket (tehát elcsúszva nem lehetnek), úgyanúgy kikapcsol.



Mi a teendő ezzel, hogyan lehet megoldani, ha meg lehet?

A válaszokat előre is köszönöm. :)



2022. márc. 8. 18:00
 1/3 A kérdező kommentje:
ugyanúgy* :D
2022. márc. 8. 18:01
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg te sehogy nem tudod megjavítani, inkább szervíz. Amire tippelnék, hogy lehalt valamelyik ventilátora, és olyankor a védelem lekapcsolja a gépet.
2022. márc. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, sejtettem egyébként... Ha minden jól beüzemelve, akkor belső hiba.

Köszönöm válaszod!

2022. márc. 8. 23:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!