Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik hangszóró márkát...

Melyik hangszóró márkát ajánljátok "olcsóbb" autó rendszerhez? Excursion vagy Hertz?

Figyelt kérdés

Üdv.

Excursionből a SX6C-ot néztem ki, Hertzből előre az Uno K165-öt, hatra pedig a DSK165.3-at.


Mik a véleményeitek/tapasztalataitok a márkákról illetve ezekről a modellekről?


Előre is Köszönöm a válaszokat



#HiFi #hertz #Excursion
2022. márc. 17. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Mind a kettő egy eléggé olcsó cucc , nem valami jók mi a célod vele ? Gyári hangzás közelében vannak valahol Hercz valamivel jobb . Ha minőségi rendszert akarsz össze dobni ami jól szól az nem olcsó még kezdő kategóriában sem

Kicker hangszóró szett pl a C.s. széria 40 ezektől indul nagyjából ami egy alap rendszernek baromi jó kező cucc . Autó hifi is olyan mint sok minden más ,ha jót akarsz és tartósat akkor az nem az olcsó kategória

2022. ápr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A célem, hogy agyárikat lecseréljem, mert a 4db 160mm-esből 3-nál már körbe van szakadva a membrán.

És ha már cserélem, akkor már a gyárinál jobbat szeretnék bele tenni. Amivel valamivel jobban tudom élvezni a mélyeket.

2022. ápr. 8. 06:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Mélyeket ne a hangszórtól várj ahoz kell egy kisebb mély nyomó hátra tök jó kis kompakt passzív ládák vannak már egész jó áron amik szinte semmi helyet nem foglalnak , de baromi jól teljesítenek. Ha a gyáritól jobbat akasz akkor èrdemes be ruházni 4 db 160-as hangszóró akkor oké elég drága, de az simán kettő szett kicker C.s. 80 ezer körül van a 2 szett összesen komplett és tartós szettek plusz 1 év csere garancia van rá , plusz van magyar képviselete pontosabban hivatalos importőre nekem volt gariban cserélve a szettem jobb első ajtóban gyártási hibás volt fél év után szét ment simán azonnal gariban cserélték az egész szettet az új ugyan olyan szettemet már 1 éve nyúzom és bírják sokkal szebben szólnak mint a legtöbb gyári hangszóró én mondjuk az én rendszeremmel el borultam hárul szintén egy C.s. szett van a hátsó ajtóban, csomagtér ponyva melleti gyári helyen egy kicker kis ovál szett és konkrétan én ki dobtam az A6 csomagtartójából a gyári boose mélyt erősítőstől és kettő darab kicker compt-r passzív ládám van kettő darab 800w-as kicker erősítővel nekem pont el fér a hátsó ülés háttámlája mögött a két passzív láda igaz ez a setup így már ahogy én meg építettem magamnak bőven az 500 ezer feletti kategóriában van . Hangzásra mentem igaz ebben az összegben benne van az , hogy aulubitil másneven alu bevonatos bitumen lemezzel tetőtől talpig ki van burkolva a kocsi a kárpitok alatt , hogy semmi rezonancia ne legyen
2022. ápr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Őszintén, nem akarok rá többet költeni, mert kitudja, hogy meddig lesz meg az autó is. Egyszerűen csak szeretnék egy egész jó, élvezhető hangzást amíg megvan az autó.

De köszönöm szépen, a válaszodat.

2022. ápr. 9. 08:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!