Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Wither 3 bug lett volna? Nemr...

Wither 3 bug lett volna? Nemrég vettem használtan egy one X-et tegnap játszottunk rakta Witchert egy új küldetést találtunk, amit becéloztunk.

Figyelt kérdés
Előtte a farkasok öldöstük, de random a játék behozta a térképet, kb percenként. Kontorrelt cseréltünk akkor is.Konzol reset akkor is. Mas küldetést választottam abbahagyta. Valami kincses küldetés volt amúgy. Ja és a farkasok közben Geralt végig mondogatta szerinte nincs itt Ciri, mondom oké.

2022. máj. 3. 06:16
 1/3 A kérdező kommentje:
A becélzott küldetéssel szerintem ellentétes irányba mentem vadászni.
2022. máj. 3. 06:22
 2/3 anonim ***** válasza:
A használt óvszer gyűjtést se felejtsd el becélozni. Ha sikerül teljesíteni,akkor itt lesz Ciri.
2022. máj. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kimentél a térképről, ilyenkor szokott hasonlókat mondani Geralt. Azért dobálta fel a térképet, hogy mutassa, hogy már kimentél róla. Olyankor vissza is fordít a játék.
2022. máj. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!