Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vízálló / víztaszíto ragasztó?...

Vízálló / víztaszíto ragasztó? Mit ajánlotok vízálló készülék ragasztásához?

Figyelt kérdés

A vízálló mi band 5-öm Kijelzője 6 hónap után egyszerűen csak kiugrott a helyéről. Működik, nincs baja, csak a kijelző az ami kiugrott,mintha elengedte volna a ragasztó.


Láttam hogy sokaknál ugyanez a probléma szintén fél év után jött elő, ott is ilyen vízhatlan ragasztót ajánlanak.


Magyarországon milyet tudnék beszerezni?


2022. máj. 17. 05:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Garis, vidd vissza a boltba!
2022. máj. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Garancia.
2022. máj. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha lenne rá garancia, nem itt kérne barkácsötleteket.
2022. máj. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
FB.S. ragasztó
2022. máj. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

F.B.S tényleg jó, akvárium ragasztásra használtam. Jól bírja.

Teszkóban és hasonló boltokban is lehet kapni, kis, tubusos kiszerelésben.


A T7000-et szokták még kijelző ragasztásra használni.

2022. máj. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Van rá 2 év garancia, azzal fogom megcsináltatni, csak reméltem hogy nem fog kelleni.
2022. máj. 17. 14:49
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
De miért barkacsolnal ha van garancia?
2022. máj. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is inkább visszavinném, és választanék egy minőségibb típust!

Barkácsolást nem javaslom, mert: ragasztópisztoly tutibiztos lenne, a ragasztója szilárd állapotban műanyag, így kétségtelenül vízálló, de folyékonyan 190-200 fokos, ki tudja hogy ekkora forróság az a pár másodperc alatt is mit művelne az elektronikával! :/

2022. máj. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Salx Narval ***** válasza:
A szilikon anyaga gyengülhetett meg, ha könnyen kijön a karkötőből a készülék, ez nincs gyárilag sem a helyére ragasztva és csak a szíj cseréjével lehet javítani. Tartok tőle, hogy ez anyagszerkezeti vagyis gyártási hiba és a másik szíj sem lesz jobb anyagból. Amúgy én is az F.B.S. ragasztót ajánlanám más hasonló dolgok ragasztásához, de ez esetben élni kell a garanciával.
2022. máj. 18. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!