Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen Xbox éri meg a legjobban?

Milyen Xbox éri meg a legjobban?

Figyelt kérdés
A szüleim mondták hogy nézzek utána. Igazából PSnél is gondolkozak, de én nem PS-es vagyok, mert az xbox jobb a ps-nél (Nálam).

2022. máj. 20. 17:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mivel akarsz játszani?

Csak mert látom a #-ek között még ott 360is. SZóval gondolom nem serires x-re van igényed. De szerintem egy series s-el már bőven jó lennél és az is csak 120k körül van.

2022. máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Most jelenleg 360 fat-om van. Az Azon lévő összes játékom mind visszafele kompatibilis a nextgen konzolokkal. Az xbox 360ból is csak S vagy E nem fat, nemsokára eladjuk
2022. máj. 20. 20:36
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz rajta pl warzone-t tolni, akkor szerintem bőven jó lesz a series s. Mondjuk az új játékok is elmennek rajta, csak nyilván nem úgy mint az x-en.
2022. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
series c ha ki tudod sírni
2022. máj. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindig bajban vagyok ezzel a "megéri?" kérdéssel mert attól függ neked személyesen mi a fontos és mennyi pénzed van rá.


Hacsak nem akarsz valami olyan 360as játékkal játszani mindenáron ami nincs másra akkor az Xbox 360nak két előnye van, az ára és az igénytelensége. Kalózkodhatsz rajta, netet nem igényel (cserébe multi sincs már igazán rajta) és még ha veszel is játékokat, fillérekbe kerülnek. Egyeseknek a Kinect is nagyon bejöhet. Gyakorlatilag veszel egy gépet meg egy rakás játékot és megy.


Ha viszont újabb játékokkal szeretnél játszani és/vagy multizni akkor csak One vagy Series konzol jöhet szóba és a helyzet ezzel bonyolódik. Ezeken a gépeken NINCS KALÓZKODÁS. El kell fogadni, hogy mindent eredetiben kell megvenni. Emellett ha multiznál akkor csak a Free to Play (pl Fortnite, Warzone) játékokat lehet ingyen játszani, minden egyéb esetben számolj egy 15-20e forintos éves Xbox Live Gold előfizetés árával.


A személyes véleményem szerint a jelenlegi áruhiányos helyzetben és árak mellett már nem érdemes Xbox One vagy One S konzolt vásárolni. Nevetségesen sokba kerülnek ahhoz képest, hogy mennyire elavultak és a játékok 99%át jobb minőségben lejátssza a következő generáció. Használt oldalakat végigfutva kifizetsz 60+e forintot egy használt gépre, míg egy új Series S akár 95e forintért hazavihető. Igaz abban nincs lemezmeghajtó így használt játék nincs.


Az One X esetében már kacifántosabb a helyzet ugyanis az jóval olcsóbb (használtan 80e+) mint a nagytestvér Series X (hivatalosan 185e, ténylegesen 205e - újonnan). Azonban ez a gép csak addig jó amíg az ellátási problémák enyhülnek, amikor is hirtelen ugyanolyan totál elavult lesz mint az One S. Aki követi a videojátékos híreket az láthatta, hogy az utóbbi hónapokban több kiadó is hirtelen dobta az One generációs verzióit több 2023as játékainak. Ez valószínűleg azokkal a pletykákkal egyeztethető össze miszerint 2023 komoly javulást hozhat a konzolellátásban. Június 12én lesz egy Xbox show amin sok új játék bejelentés várható. Én arra számítok, hogy nem sok játék lesz már Onera bejelentve, ami azt jelentené, hogy a régi konzoloknak kevesebb mint egy éve lehet hátra.


Series S és Series X.

Papíron a Series X sokkal jobb, nem csak akár 4K játékok, de dupla tárhely és lemezmeghajtó is. Viszont több mint kétszer annyiba kerül és ha átlag játékokat nyomogatsz mint Fortnite, Warzone meg FIFA akkor azok mindig jól fognak futni a Series Sen is. Mivel igazából nincsenek még nextgen játékok, a Mátrix demó pedig mindkettőn jól fut ezért tényleg azt érdemes venni ami a te személyes szokásaidhoz és pénztárcádhoz illik. Hacsak nem One Xről jössz akkor a Series S így is fejlődés lesz. Ha pedig a játékárak miatt aggódsz akkor a Game Pass (Ultimate) előfizetést abszolút ajánlom bármelyik géphez. Több mint 450 játék egy viszonylag alacsony havidíjért amit bármikor lemondhatsz.

2022. máj. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#4 hopp félreböktem x akart lenni az a c

nem irreális az X ára, szóval ha már seriest veszel akkor az az X

2022. máj. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

Egyértelműen ár/érték arányban a Series X éri meg a legjobban.

Ha valakinek már van egy Series S-re pénze, jobban megéri még pár hónapig gyűjteni, és X-et venni.

2022. máj. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
#7 Mint sok minden más ez is abszolút igényfüggő. Vannak olyan barátaim (is) akik a mai napig emlegetik hogy a kb 1 éve vásárolt Series S a kedvenc konzoljuk mert olcsó, pici és szépen fut az a pár játék rajta amivel nyomják. A gyűjts "pár hónapig" is relatív hiszen az S direkt olyan embereknek készült akik nem akarnak (vagy tudnak) egy nagy összeget költeni. Nem véletlen, hogy a konzol eladások mindig akkor pörögtek fel egy generációban igazán amikor a $300 dollár alá mentek a gépek.
2022. máj. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#7

Végülis a kettő között csak kétszeres szorzó van.

És nincs ám mindenkinek igénye a Series X-re, még hosszabb távon sem. Nyilván aki magasabb felbontáson szeretné tolni majd a komolyabb játékokat, annak megéri a felárat, de aki csak heti 3x leül a nappaliba játszani 2 órát egy kevésbé komoly címmel, annak teljesen felesleges.

2022. máj. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

#8 #9

Szövegértés nem megy, vagy a matek?

Azt írtam ár/érték arányban a Series X.

Egyszerű matek: az X teljesítményben 3x annyi mint az S, de árban még a duplája sincs.


Tekintve, hogy a kérdező eleve a PS-el keresi a párhuzamot, nyilván nem a naaagy legendás Series S érdekli.

De legyetek boldogok azzal a kis gyenge fehér szrral.

2022. máj. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!