Mennyire gyors ma egy iPad első generáció?

Figyelt kérdés
Azt mondják sokan hogy az ugyanezzel az A4-es chippel felszerelt iPhone 4 iOS 5-tel nagyon gyors. Akkor ez az iPad-re is igaz?

#Apple #tablet #iPad #iPad első generáció
2022. máj. 22. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan gyors, mint amennyire gyors volt a megjelenésekor. Kérdés, hogy mennyire használható most így 2022 közepén?
2022. máj. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom hogy nagyon régi az operációs rendszere, de amúgy jó a sebessége iOS 5-tel?
2022. máj. 22. 14:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen sebessége?
2022. máj. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha venni akarsz, ne vegyél.

Nem volt rossz annak idején a sebessége.

Igen, A4-es proci van benne.

2022. máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló vagyok.

Ha használnál egy ilyen eszközt, akkor nem a sebesség lenne a legnagyobb probléma, hanem a rengeteg kompatibilitási probléma, amivel szembesülnél. Szinte már semmi nem futna rajta normálisan, így ha nem gyűjtő vagy, hanem csak egy átlag felhasználó, akkor én azt javaslom, hogy jegeld ezt a témát inkább, mert az átlag felhasználók nagyon rosszul járnának 2022-ben ezzel a több, mint 10 éves eszközzel.

2022. máj. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy nem futna rajta normálisan ha a sebességével nincsen gond? :o
2022. máj. 22. 15:38
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érti, hogy pl comodor 64-en sem fut a windows, meg a lovaskocsiba is hiába töltesz 100-as benzint… sőt, a gőzmozdony sem megy elektromos árammal
2022. máj. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Úgy értettem, hogy legjobb esetben a táblagépen az IOS 5.1 futhat, ami 2012 tavaszán debütált, azaz pontosan 10 éve. És egy 10 éves rendszert, szerintem nincs az az alkalmazásgyártó, amelyik támogatná. Tehát gyakorlatilag nem tölthetnél le a táblagépre szinte semmilyen alkalmazást, vagy ha igen, akkor azoknak csak a régebb verzióit, amiket megnyitva meg fog kérni, hogy frissíts, de sajnos ezt nem teheted meg, mivel az eszközöd már réges rég nem támogatott, szóval végülis ugyan ott vagy, hogy nem tölthetsz le rá semmit.

Meg még meg is merném kockáztatni azt, hogy egyes Apple szolgáltatások sem működnének már azon a rendszeren.


Én nem lebeszélni akarlak, ha biztos vagy magadban, akkor nyugodtan megveheted, a te pénzed, én csak azt mondom, hogy nagyon rossz ötlet ezt a terméket megvenni, mert múzeumi, legalább is gyűjtői darab, és napjainkban sem az IPhone 4, sem pedig az IPad 1 sem használhatóak szinte semmire, csak ott virít rajta az alma logó.

2022. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Másképp fogalmazva: ezek a cuccok szoftveresen avulnak el. Nekem is van otthon egy fehér, első generációs MacBookom, de elméletben hiába patent a hardver, és netezni-levelezni még bőven jó lenne, ha nem tudok rá semmi használhatót telepíteni.
2022. máj. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!