Mi kell még egy konzolhoz?

Figyelt kérdés

Öcsémmel gondoltuk, veszünk egy PS4-et, játékokkal, meg mindennel.

Ugye kell minimum 2 kontroller, monitor vagy TV(?), meg esetleg egy VR szemüveg. Ennyi és kész?


Bocsanat, ha nagyon hülye kérdés, de tényleg nem tudom😅



2022. máj. 24. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
4 ceruzaelem se árt.
2022. máj. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegyik kontroller cerkaelemes.

Gondolom a konzolt használtan veszitek. Nézzétek meg, hogy tápkábel és HDMI kábel van-e hozzá, ha nincs, akkor azt is kell venni.

Én tv-t javasolnék, valami jó nagyot.

Ha nem a tv kicsi hangszóróin keresztül akarjátok hallgatni a játékot, akkor valami hangfal sem ártana.

Vagy fülesek, mikrofonnal.

2022. máj. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 Azaz Xbox.


Kell egyszer egy tápkábel a PS-hez ami egy 2 Pines sima tápkábel. Kell egyszer egy MicroUSB kábel ami a kontrollert csatlakoztatja a géphez, ha tölteni kell. (Akkumulátor van benne.) Kell egy HDMI kábel amivel a tévéhez csatlakoztatod. (ezek jó esetben a konzolcsomag részét képezik.)


Nyilván kell hozzá egy megjelenítésre alkalmas eszköz is amin nem ár, ha van hangszóró.

2022. máj. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
fontos hogy ne vegyetek accountot, és berhelt, bannolt gépet
2022. máj. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vr szemüveget csak akkor, ha már próbáltad és neked bejön. Nagyon gagyi, kár pénzt költeni rá.
2022. máj. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek😄

A TV-t majd valahogy megoldjuk akkor, mivel én inkább egy jobb monitorra gondoltam (hely miatt is és a pénz miatt is:D), de akkor lehet, hogy egy TV-t veszünk, ha az jobb

Köszi mégegyszer:)

2022. máj. 26. 07:00
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Legyél tisztában vele, és készülj fel arra hogy 1 játék lemezen vagy digin 15-25000ft
2022. máj. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!