Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Segítene valaki a bekötèsben? ...

HardDioo kérdése:

Segítene valaki a bekötèsben? A többi lennt:

Figyelt kérdés

Nos arról lenne szó hogy van nekem kèt CAT MBC 313 hàrom utas hangfalam 8Ohm-os ellenàllàssal,valamint egy DLD-500+PRO mèlylàdàm.

Az lenne a terv hogy bekötnèm egyidejűleg mindet egy ONKYO TX-DS474 es erősítőbe.

Addig okè hogy a kèt hanfalat bekötöm de a mèlyet azt hova vagy hogy?

Sajnos nem tudom hogy hogy lehetne...

Ha esetleg nem lehetsèges,akkor írnàtok erre alternatívàt hogy milyen erősítővel lehetne ezt kivitelezni?

Köszönöm 🙂



#mélynyomó #Erősítő bekötèse #Mèlynyomó bekötès
2022. máj. 27. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
2022. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.

Itt valószínűleg a mèlylàdàval lesz a baj.

Emlèkeim szerint 2x4 Ohm az ellenàllàsa de egy kicsit jobban utànajàrva csak 2x2 Ohm.

Nem vagyok túl jàrtas a tèmàban ès lehet hogy hülyesèget kèrdezek de valahogy nem lehet a 2x2 Ohmból 1x8 at csinàlni?

Arra gondoltam hogy ugye be lehet kötni 1x4 Ohmra,aztàn nem lehet esetleg vàsàrolni hozzà valamilyen ellenàllàst ami az eredőjèt feltornàznà a kellő szintre? 😁😁

2022. máj. 27. 23:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Active subwoofer-t ír. Azaz saját erősítője kell legyen a mélynyomónak.
2022. máj. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mélynyomód 4 ohmos. A hangszóró kimenetek min. 6 ohmosak (annál több lehet). Szóval kell egy külön erősítő a mélynyomódra, vagy vegyél egy aktivat.
2022. máj. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. máj. 28. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!