Xbox Series S kontroller. Újratölthetős AA elem vagy akku?

Figyelt kérdés

Melyiket érné meg jobban?

Találtam ilyet 7 ezerért:

[link]


Ez két darab 1100mah-os.


Viszont találtam 4 ezerért tesco-ban (saját márkás..) elem töltőt, amiben van 4 darab AA elem is. Ha jól emlékszem arra valami 2100mah volt írva.. Ezt per elemként kell érteni? Tehát ha 2 elemet teszek a kontrollerbe, várhatóan dupla annyi időtartamot kapok mintha tölthetős akkumlátort vennék?


Mit érdemesebb?



2022. jún. 8. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

teljesen mindegy hogy melyiket veszed

vagy ott a harmadik opció hogy kábelel összekötöd a kontrollert a boxal aztán nincs dilemmád hogy akkumulátort vagy elemet vegyél

úgyis mindegyiket újra kell töltened szóval teljesen mindegy

2022. jún. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a venom akkuk is újratölthető elemek csak egy kényelmes csomagolásban amivel gyorsan cserélheted illetve töltheted őket (meg kapsz egy hosszú kábelt is amivel használhatod a joyt). Ami hátrányuk szokott lenni, hogy a kapacitásuk jóval kisebb mint a külön vásárolható elemeké. Az én olvasatom szerint a két akkupakk külön külön 1100mAh kapacitású.


Ha nem zavar, hogy cserélgetni kell az elemeket akkor már több mint egy évtizede a (Panasonic) Eneloop elemeit szokták ajánlani konzolozásra. Ezek nagyon jól tartják a töltést sok év után is, baráti köröm is meg tudja erősíteni. Két típusban kaphatók AA méretben. Az egyik a normál 1900mAh (vagyis a kettő darab ami kell már összesen 3800mAh!) ami garantáltan minimum ezerszer újratölthető. A valóságban ennél sokkal sokkal többet is elbírnak. Ajánlott a hozzá való töltővel venni 4 darabot. Kettő használsz és kettőt töltesz közben. [link]


A másik a pro 2500mAh (2db 5000mAh!) verzió ami garantáltan 500x is újratölthető. Ez érezhetően jóval tovább bírja, de tapasztalatom szerint nem éri meg, mert hamarabb is kezd veszíteni a maximális kapacitásából. Az 1900mAh is használattól függően kitarthat egy hétig (a rezgés eszi a legjobban) a Pronak csak akkor látnám értelmét ha fontos, hogy töltés nélkül nagyon sokáig bírja valamilyen okból.


2006 óta konzolozom Xboxon és több márkát is kipróbáltam, de az Eneloopon kívül mindegyik sokkal rövidebb ideig bírta és hamar is tönkrement. Ezeket az Eneloopokat az IKEA is árulja saját csomagolásban LADA néven. A csomagolás alatt minden ugyanaz és ha jól emlékszem olcsóbb is valamivel, így azt is megveheted.

2022. jún. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 Köszi a választ :)


Tehát ezt érdemes lehet venni?

[link]


Van nekik is ugyanez csak 2450-es, gondolom az is el kezd fogyni egy idő után..

Viszont magát a töltőt mit érdemes venni hozzá? Az ikeának van ehhez 2 ezerért ami tök jó, viszont nincs raktáron, bundle-ban sem :(

2022. jún. 9. 10:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel ugyanaz mint az Eneloop ezért az Eneloop saját töltőt mondanám. Nem tudom úgy megéri-e külön venni az első elem pakkot. Eneloop 4es töltőt négy elemmel szokták árulni emlékeim szerint. Nem tudom külön van-e.
2022. jún. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!