Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van 300ezer forintom Ipadre...

Van 300ezer forintom Ipadre és apple pencilre melyiket érdemes megvennem?

Figyelt kérdés
Csak nagyon picit értek hozzá és annyi féle van, melyiket érdemes megvennem? A keret 300k tollal együtt. Leginkább tanuláshoz, grafikai munkához, photoshop-oláshoz használnám. Előre is köszönöm a válaszokat.

2022. jún. 24. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ha iPad Air-t veszel Pencillel, nem marad pénzt tokra.

2022. jún. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs is sok :D

iPad mini - kicsi, könnyű

iPad - a belépő kategória, általában az előző évek alkatrészeinek felhasználásával csinálják, de nem rossz, nem lassú, stb.

iPad Air - középkategória, jobb kijelző, a legfrissebb processzor, stb van benne.

iPad Pro - a legbetegebb iPad. Ami legújabb technológia lehet azt rakják bele, ebből van két méret is.

Mindegyikből van olyan ami csak WIFI-s és van ami WIFI és mobilnetet is tud. Ezen kivül még a tárhely méretében különböznek.


A 300k keretbe befér az

- új iPad Air 64GB tárhellyel 250ért + Pencil.

- új iPad 256GB + Pencil vagy

- új iPad mini 256GB + Pencil vagy

- ha találsz még előző generációs iPad Airt (4. gen) valahol újonnan (Apple már nem forgalmazza) akkor azt is érdemes még megvenni! [link]

2022. jún. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elsőre tudni kéne mi a feladat amire kell.
2022. jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Morzsi007 ***** válasza:

“ Leginkább tanuláshoz, grafikai munkához, photoshop-oláshoz használnám”

🙂

2022. júl. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Köszi. Vak voltam. :)


CPU igényesebb melóhoz erősebb HW jobb M1 elég jól sikerült így az iPad Air szerintem adja magát.

Perszil izé pencil, adja magát.


Tokot vegyél hozzá mert ez így elzörög neked 4-6 évet de ha lezúzod nem leszel boldog


Mini se lenne rossz de grafikai munkához az szerintem kicsi.


Sima iPad se rossz ha magas az Air ára, de CPU ban az nem olyan erős.

Egyébként alap feladatokra az is több mint tökéletes.

2022. júl. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Végül ipad air 5öt vettem, mivel új laptopon is gondolkodtam, veszek hozza később egy magic keyboardot és kb van egy kis notebookom :D
2022. júl. 18. 13:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Az remek, de te ceruzát is említettél. Akkor mégsem kellett? Egér is lesz? Amúgy bármelyik billentyűzet megteszi tudtommal, csak támaszról kell gondoskodni..
2022. júl. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Vettem hozzá apple pencil 2-őt persze😁
2022. júl. 23. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!