LG oled C1 beégés ?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

2 napja vásároltam egy LG oled c1-et többnyire streaming és ps5 mellé használom. Természetesen tervezek emiatt játszani rajta és rengeteg feliratos filmet is nézni.

Esetleg okozhat bármiféle gondot beégést ez?


Esetleg tapasztalt kollégák tudnának valamit mondani ezzel kapcsolatban pár év használat után bármilyen oledről, hogy tapasztaltak-e ilyesmit?



2022. júl. 13. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Felirat nem okoz gondot. Kábeltv-nél a csatorna logo-ja vagy játéknál bármi ami élénk színű és állandó jelleggel látható szokott gondot okozni. Ha csak 10-30 órát játszol egy játékkal akkor nem kell parázni. Ha az a fajta gamer vagy aki 300+ órát tolja ugyanazt a játékot akkor győződj meg róla hogy nincs semmi a képernyőn ami élénk színű és folyamatosan, a képernyőnek ugyanazon pontjában jelen van.


Nekem egy 65"-es B9 van a nappaliban, idén lesz 3 éves. Teljesen olyan a képe mint újkorában. Játékra is használom, de azért figyelek arra, hogy "high risk" tartalom ne menjen rajta sok ideig.


Tehát összefoglalva nem kell ezen idegeskedned, használd nyugodtan mindenre amire egy LCD-t is használnál, de azért minimálisan érdemes erre figyelni.

2022. júl. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Irtam privátot :)
2022. júl. 13. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!