Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hová tűntek az mp3 lejátszó...

Minkó Gergö kérdése:

Hová tűntek az mp3 lejátszó készülékek a boltokból,ennyire kiment a divatból?

Figyelt kérdés
Csak megrendeléssel tudtam beszerezni,és mindenki azt mondja telefonról,hallgassak zenét.

2022. aug. 7. 23:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kiment a divatból :) Pedig nagy szám volt anno nekem is. Azóta kb minden telefon tudja, miért vennénk külön erre való készüléket ?
2022. aug. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Mi haszna egy mp3 lejátszónak, ha a telefonod is pont ugyanazt tudja?
2022. aug. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Amiért a kazettás magnók is eltűntek anno.
2022. aug. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

"Csak megrendeléssel tudtam beszerezni,és mindenki azt mondja telefonról,hallgassak zenét."

Mert rajtad kívül senkinek sem kell.

Pl. már szenes vasalót se használnak.

2022. aug. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért kíváncsiak lennénk, miben jobb egy mp3 lejátszó, mint egy kivénhedt telefon, ami minden flik-flakkot megcsinál és öreg aksival is szól egész nap.
2022. aug. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
1.Az persze jó hogy okosak a telefonok. Tudom,hogy lehet rajta zenét hallgatni. Szoktam is Spotify, podcastok stb.3. Ugye a telefon alapvetően telefonálásra való.Szerintem. Azért elég gyorsan merülnek,forrósodnak,lefagynak stb. Ez egy lejátszóval ritkábban esik meg.Persze értem a véleményeteket.Pont ezért írtam ki,a kérdést hogy az gondolataitokat ebben a témában megtudjam.
2022. aug. 8. 06:27
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem láttam még olyan telefont, ami ne bírna ki egy napot. Este meg miért be tudnád feltölteni?


Egy telefon nem forrósodhat zene lejátszástól.


Szerintem még soha nem fagyott le a telefonom zenehallgatás közben, pedig minden nap azt hallgatok munka közben.

2022. aug. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
"Azért elég gyorsan merülnek,forrósodnak,lefagynak stb" - Ez erősen telefon- és használatfüggő, felesleges ez alapján megítélni. Azért nem nagyon árulnak ilyet, mert nincs rá kereslet, ilyen egyszerű. Lemezekre, kazettákra sem nagyon volt, amíg hipszterek miatt vissza nem hozták úgy 30 év után. (az más téma, hogy melyik hogy milyen eszközön szól). Hasonló okok miatt tűnt el szinte az összes audioberendezés a zsebrádiótól a CD-játszóig. Az olcsó kompakt kamerákra is ugyanez vár. Újat szinte nem is mutattak be évek óta.
2022. aug. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ugyan érvelni a lejátszók mellett, de lám neked nem sikerült. A telefon meg ott van mindenkinél és ellátja ezt a funkciót is, ezért esett vissza erősen a kereslet a lejátszók iránt.
2022. aug. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tűntek el teljesen, csak már nem tömegterméknek számítanak, minőségükben és árukban szintet ugrottak, hogy kiszolgáljanak egy szűk piaci réteget, akiknek nem felel meg a telefonos lejátszás. (Mondjuk ennek a vevőkörnek más indokai vannak a külön lejátszóra, mint neked.)


a szórás itt is nagy.

innentől:

[link]


idáig:

[link]

2022. aug. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!