Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem tudom a Xiaomi mi...

Miért nem tudom a Xiaomi mi watch okosoramat párosítani a Samsung mobilomhon?

Figyelt kérdés
Mit csináltatok rosszul?

2022. aug. 11. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A második lépést
2022. aug. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mmatyika ***** válasza:
Töltsd le a mi fitness appot a telódra és azon keresztül próbáld meg, szerinetem menni fog. De ha nem is, az óra dobozában fixen van hasznákati utasítás hogy hogy lehet csatlakoztatni
2022. aug. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi az ötletet, viszont a leírás angolul van...

viszont az appot letöltöttem már, de nem akarja megtalálni a mobilom az órát és fordítva...

2022. aug. 23. 09:17
 4/4 mmatyika ***** válasza:

Hogyan lehet csatlakozni


Töltse le és telepítse a Xiaomi Wear/Xiaomi Wear Lite alkalmazást az óra jobb kezeléséhez, és jelentkezzen be Mi -fiókjába további szolgáltatásokért.


Nyomja meg és tartsa lenyomva a kezdőgombot három másodpercig az óra bekapcsolásához. Olvassa be a QR -kódot a kijelzőn a telefonjával, majd töltse le és telepítse a Xiaomi Wear/Xiaomi Wear Lite alkalmazást. Az alkalmazást az alkalmazásboltokból is letöltheti és telepítheti, vagy beolvashatja az alábbi QR -kódot.

Jegyzet: Lehet, hogy az alkalmazás verziója frissült, kérjük, kövesse az alkalmazás aktuális verzióján alapuló utasításokat.


Olvassa be a QR-kódot, és válassza ki a megfelelő verziót az alkalmazás letöltéséhez.

Android-eszköz: Xiaomi Wear App

iOS eszköz: Xiaomi Wear Lite alkalmazás

Jelentkezzen be Mi -fiókjába a Xiaomi Wear /Xiaomi Wear Lite alkalmazásban, válassza az Eszköz hozzáadása lehetőséget, és kövesse az utasításokat az óra hozzáadásához.

Teljesítse a párosítási kérelmet az órán. Ha a telefonon és az órán is megjelenik az azonos párosítási kód, érintse meg a Párosítás gombot a telefonon a párosítás befejezéséhez.


Megjegyzések:


A párosítás során ellenőrizze, hogy a telefonon engedélyezve van-e a Bluetooth és az óra jól csatlakozik-e a telefonhoz.

Ha a párosítási kód megjelenik az órán, de nem a telefonon, ellenőrizze, hogy van -e párosítási kérelem a telefon értesítéseiben.

Ha nem találja az órát eszköz hozzáadása közben, vagy nem tud csatlakozni az órához használat közben, nyomja meg és tartsa lenyomva a kezdőlap gombot három másodpercig a gyári beállítások visszaállításához, majd próbálja újra.

2022. aug. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!