Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha a videókártyám elfüstöl...

Ha a videókártyám elfüstöl akkor a számítógépem többi részében is kárt tett?

Figyelt kérdés
Egy nagyon régi gtx 760-om volt aminek már nem működött az egyik ventillátora ezért csak videókat néztem rajta ekkor kb 63°C körül volt aztán leállt a másik és elfüstölt. Amikor szétszedtem nem láttam rajta semmilyen sérülést de amikor megpróbáltam a monitorra rákapcsolni azt írta hogy: No signal entering power mode shortly. Aztán beraktam egy mégrégebbi videókártyát és azzal sem működött. Most nem tudom hogy azért nem mutat semmilyen képet a monitor mert a gép a másik videókártyával nem kompatibilis vagy azért mert az alaplap is károsodott.

2022. aug. 20. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, valószínű, hogy alaplap. Gratulálok...
2022. aug. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

tobbminden is karosodhatott

elsosorban alaplap, utana tapegyseg


valoszinu nem pusztan ventihibaja volt


csak azert mert leall venti es tulmelegszik nem kell barmi bajanlegyen, mivel vedve vannak ettol


megregebbinek tipusat nem tudod?

es geped? 1055 os Sandy pl.? szoval pl. i5 2500 as?

2022. aug. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!