Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit csináljak ha tegnap este...

Mit csináljak ha tegnap este a laptopomra borult az innivaló?

Figyelt kérdés
Raktam közé törölközőt és fel fordítottam hátha segít.Pittyogni is szokott 3x lassan 2x gyorsan és ezt kb 4x egymás után csinálja. Menthető még a gépem? Mit ajánlotok?Nagyon meg kell ezt a gépet menteni mert az iskolámtól kaptam ahova vissza kellesz adni vagy kifizetem de azt én nem tudnám mert nagyon drága.

2022. aug. 28. 11:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom egy pohár pepsit öntött a kb. egy hónapos laptopra.

Semmi baja nem lett csak a billentyűk ragadtak egy darabig.

2022. aug. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A fiam az energiaitalt. El kellett vinnem szervizbe, de gatyába tudták rázni.
2022. aug. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Felhivod az eiskolad, elmondod mi történt és remenykedsz, javítható és csak a szervizelést kell kifizetni.
2022. aug. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
10%
túl sok filmet nézel.
2022. aug. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
17%
Egy pontos típust esetleg írnál?
2022. aug. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%
A típus jól jönne, az alapján dekódolni lehet hogy mit morzézik neked.
2022. aug. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
14%
Azért sípol mert valami baja van, de még nem teljesen halott. Ha megírod, hogy milyen típusú gép a sípolások alapján megállapítható, hogy mi a baja.
2022. aug. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
45%

"Egy pontos típust esetleg írnál?"

A két agyas aki ezt nem hasznosként értékelte, megírná hogy mi is a probléma vele?

2022. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%

Esélyes, hogy a memória romlott el.


Ezt lehet cserelni, nem nagy tétel, de ha jótállásos nem nagyon nyúlhat hozzá más.


Viszont a jotállás erre nem terjed ki.


A részleteket kell megtudnod, ha régebbi a laptop, lehet egy sima szervíz kicseréli.

2022. aug. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%
Mivel egyértelműen le van írva, hogy a gép nem az övé, így tökmindegy, milyen típus, hogyan javítható, stb. A tulajdonost, tehát jelen esetben az iskolát kell értesíteni, és majd ők lépnek tovább.
2022. aug. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!