Trichard2001 kérdése:

Fülhallgató sprinteléshez?

Figyelt kérdés
Milyen fülhallgatót ismertek/van nektek ami soha nem esik ki a fülből? Nemrég vettem ezt a JBL Endurance Run nevű fülhallgatót. Életem legnagyobb pénzkidobása volt, kb 5 perc intenzívebb futás után már esik ki a fülemből, pedig még csak meg se izzadtam. Mit ajánlotok?

2022. szept. 11. 00:43
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Azt ajánlom, hogy rendesen rakd bele a füledbe. Direkt két féle képpen lehet belerakni, illetve válaszd ki a megfelelő méretű gumit
2022. szept. 11. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fritz lajos válasza:
Intenzív mozgáshoz lehet, hogy egy jó stabil fejhallgató lenne jobb választás. Nem tudok konkrét típust mondani,de valami nem nehéz és jól illeszkedő,beállítható fajta kéne. Ugyan már nem mérvadó manapság, mert kifutott dolog, de még mindig egy régi Beag Fmd fülest használok itthon zenélni, annak nem számít egy kis ugrálás, bólogatós techno, megáll a fejemen, néha még szorít is. :)
2022. szept. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 igen, rátekerem a fülemre és a legnagyobb méretet használom :), a füles egy sz@r
2022. szept. 11. 18:47
 4/6 anonim ***** válasza:
2022. szept. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
41%
apple airpods-okat ajánlanám!!
2022. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 az mükszik bármilyen telóval?
2022. szept. 15. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!