Milyen fülhallgatót vegyek?

Figyelt kérdés

Elsőre a kérdés egyszerű, de már 1 hete nem találok megfelelőt a neten. Amik feltételek nálam:

-bluetooth-os legyen

-legyen valami kis akasztója, amivel a fülemen stabilan megmarad, első sorban edzés, bringázás közben

-nem árt, ha vízálló, de ez másodlagos

-lehetőleg agyba dugós legyen, gumiharanggal, de ez nem feltétlen kell (nem tudom, a nem-hallójáratba helyezhetőek manapság mennyire zárják ki a külvilág zajait, 10 éve nem volt olyanom)

-ami a legfontosabb: NE (még csak véletlenül se) legyen érintős vezérlésű, mert attól megőrülök. Volt már olyanom, a zsebembe rakva folyamat ki-be kapcsolt, ha véletlen hozzá értem, és nem tokban volt. Igen, tudom, béna vagyok, de nálam csak fizikai gombos jöhet szóba.

Árban kb 40-50e ft-ig gondoltam elmenni, ha beleszeretek egybe, többet is kiadnék érte, de ha olcsóbb kicsit, az se baj (nem zavar, ha nem hallom ki a '86-os Queen koncert felvéterlől Freddy Mercury orrszőr-rezdüléseit, középkategóriában gondolkodok). Eddig a JBL Free tetszett a legjobban, de sajnos 2-t is sikerült elhagynom belőle, illetve nagy ritkán azt is igazgatni kellett. Márka preferációk: JBL, Bose, de bármi mást is szívesen megnézek.



2022. szept. 16. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
[link] nekem ilyenem van, bírja a futást.
2022. szept. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
JBL Reflect Flow
2022. szept. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2022. szept. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, mindegyik király fülesnek néz ki! Elfogultság miatt azonban a Reflect Flow-ra csaptam le, már meg is rendeltem, 55ezerről 36-ra volt leárazva az ExtremeAudio-n :D Remélem, beválik.
2022. szept. 20. 10:00
 5/7 anonim ***** válasza:
És bevált?
2022. nov. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Igen, nagyon jó kis eszköz. Tény, hogy kicsit erősen kell nyomni a gombokat rajta, de egyeltalán nem zavaró, és így legalább zsebben hordva se kapcsol be magától. Amit észrevettem, hogy ha berakom a tokba, a jobboldali füles nehezebben cuppan rá a csatlakozóra, volt, hogy kivettem 1 nap után, és láttam, hogy egyeltalán nem töltött. Illetve táskában hordva is előfordul, hogy néha lecsúszik a rézpöckökről. De ez se probléma, és lehet hogy csak egyedi eset. Teljesen jól szól, a rockosabb műfaj, amit én szeretek, élvezhető. Eddig a 1.5 hónap alatt egyszer volt olyan, hogy edzésen, guggolás közben kiesett. A kis akasztó nem ad 100% stabilitást, de bringázásnál, sétánál simán a helyén marad. A tok, és a füles is masszív. 55ezerért már nem vettem volna meg, de ennyiért teljesen megérte.
2022. nov. 7. 17:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem januárban már három éves lesz, még mindig bírja a 8 órát egy töltéssel. Nálam is olyan, hogy jól bele kell mozgatni töltéskor a bölcsőbe. Mindig stabilan ül a fülemben és nyugodtan zuhanyozhatok is vele.
2022. nov. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!