Az év elején előrendelt Playstation 5, a mostani áron kell fizetni, vagy az akkor előrendelt áron?

Figyelt kérdés
Most februárban rendeltem elő az Alza.hu-n a Playstation 5-t, még azóta sem jött róla semmi hír, de türelmesen várok. Akkoriban még 150.000 Ft volt a Digital Edition, viszont most már ahogy néztem inkább a 230.000-t csiszolja. Aki Alzáról mostanában kapta meg a gépét, nektek mi volt a végleges összeg? Amennyiért anno előrendeltétek, vagy a mostani árat kellett kifizetni? Köszi előre is a válaszokat

2022. szept. 20. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A visszaigazolt áron kell adniuk. Az első automata e-mail nem visszaigazolás! De ha azóta kaptál mégegyet, akár rövid időn belül, akár később, az már visszaigazolás, a szerződés létrejött, azon az áron kell leszállítaniuk, akár nőtt akár csökkent közben (bár a legtöbb bolt elengedi a különbséget ha csökkent az ár, de ez csak jófejség, nem lenne kötelező).
2022. szept. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ, akkor lehet pórul jártam ilyen szempontból, mert nem jött ilyen email. Főleg, hogy még ugye ki sem fizettem előre. Majd ha esetleg kézhezkaptam a terméket (és eszembe jut), akkor megírom ide a fejleményeket, hogy mi lett a végeredmény.
2022. szept. 20. 14:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Olvass:

[link]

2022. szept. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az előrendelés nem azt jelenti hogy annyiért jár a termék.

Egyébként pl. itt Kanadában mostanában éppen lefelé indult az ára az EMEA-hoz képest főleg.

2022. szept. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Komolyan még mindig nem lehet normálisan kapni Ps5-öt? Ez valami vicc? Most szállítják ki a februári előrendeléseket?
2022. okt. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!