Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » TV-n csak optikai hangkimenet...

TV-n csak optikai hangkimenet van, hangrendszeremen pedig csak rca bemenet. Hogy alakítanátok át?

Figyelt kérdés
Kábelben, ha jól tudom nincs átalakító, kell egy kis digitális-analóg átalakító eszköz. Milyet ajánlanátok? Vagy esetleg a hangfalra tegyek egy bloothosos modult? (Okos TV, bloothosos). Melyikkel jönnék ki kedvezőbben és minimális minőségromlással?

2022. szept. 26. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki melyik a jobb neked.
2022. szept. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak nem egy high-end cuccról van szó, bármelyik átalakító megteszi, működni fog.

[link]

Ne a lagolcsóbbat válaszd. A helyedben olyat vennék, amiben Bluetooth is van, hogy a telefonról is egyszerűbb legyen zenét hallgatni. Mondjuk egy ilyet, vagy hasonlót:

[link]

2022. szept. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Morzsi007 ***** válasza:
Átalakítóval kevesebb minőség romlás talasztalható, ha normális DAC dolgozik benne, ez lehet kicsit drágább, mint a BT-s megoldás, de jobb lesz a hangja, de olcsóbb rendszeren, ha ilyened van, nem fogod hallani a különbséget, csak macerásabb a BT-s megoldás, pl csatlakozni kell minden bekapcsolásnál, áramellátás, bekapcsolás, kikapcsolás.
2022. szept. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez a linkelt digitális-analóg átalakító bloothos-al nagyon tetszik. Ez elfogadható minőségű lesz, mert viszonylag olcsó?! A hangrendszerem nem felső kategória.
2022. szept. 26. 22:22
 5/7 A kérdező kommentje:
Találtam HDMI-RCA kábeleket is neten. TV ott adhat ki audió jelet, miközben az bemeneti célt szolgál?
2022. szept. 26. 22:32
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem normális erősítőt, ami tud optikát.
2022. szept. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Morzsi007 ***** válasza:
82%

HDMi-ARC tud olyat.


25000Ft-ért már vannak használt erősítők, amin van Toslink optikai bemenet. Annak nem lesz rossz a hangja. Ha online rendelsz egy átalakítót, akkor 14 napod van visszaküldeni, ha mégsem felel meg a minőség.

2022. szept. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!