JLB charge 3 vagy Harman kardon onyx studio 7?

Figyelt kérdés
Ahogy néztem, a Harman nem túl hordozható. Vajon van annyival jobb hangzása, hogy lemondjak a hordozhatóságról, és a vízhatlanságról? Nem hiszem, hogy a JBL hangja annyival le lenne maradva, de kíváncsi vagyok a véleményetekre! Illetve megéri most venni XTREME 3-at? Ha jól tudom nemsoká jön a 4. (Bár elég jó áron tudnék hozzájutni)

2022. szept. 28. 14:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Jajj Xtreme3 ***** nem charge 3
2022. szept. 28. 14:56
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Tehát fontos a mobilitás vagy sem?
2022. szept. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
A Harman Kardon sokkal jobb, mint a JBL. De ha partyba kell döngetni akkor oda jó a JBL, viszont ha fontos a zene minősége akkor HK.
2022. szept. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

"viszont ha fontos a zene minősége akkor HK."


Nem. Ha fontos a zene minősége, akkor szóba sem jönnek vezetékes eszközök.

2022. szept. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

“Ha fontos a zene minősége, akkor szóba sem jönnek vezetékes eszközök.”

Bocsánat! Nem tudtam hogy a bluetooth-os hangfalnak jobb a minősége mint egy vezetékes optikai csatlakozásúnak. De hát minden nap tanul valamit az ember :-)

2022. szept. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Wow, megkövetlek, sűrű elnézéskérések között (sajnos nem hallod) - természetesen vezeték _nélküli_ eszközöket akartam írni, csak elszabtam. Ami azt jelenti, hogy ideje aludni, szép estét!
2022. szept. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi srácok, valszeg JBL lesz. Azért fontos az a hordozhatóság... Viszont a mai nap volt szerencsém egy charge 5-höz és meglepően okés hangja volt(nyilván nem kell elájulni tőle, de élvezhető). Szerintetek elég lenne mondjuk egy 5-10 fős kültéri baráti összejövetelre? Vagy maradjak az Xtreme-nél, ami adatok szerint azért sokkal nagyob teret betud tölteni hanggal?
2022. szept. 28. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!