Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen számitógépet ajánlanáto...

Milyen számitógépet ajánlanátok játékra 400 ezer ftig?

Figyelt kérdés

Hali, az lenne a kérdésem, illetve kérésem hogy tudnátok e tippeket adni, hogy milyen játékra alkalmas gépet lehetne venni,rendelni úgy nagyon max 400 ezer ftig.


Tudom,jobb lenne összerakatni.

De igazából nem nekem lesz, hanem ismerősnek, és kompletten szeretné megvenni,rendelni.

Jobban értek hozzá mint ő, de azért még mindig kevés vagyok hozzá , ezért kérem a segítségeteket.

Tehát a legfontosabb szempont, hogy játékos gép legyen, várom a tippeket.

Nagyon szépen köszönöm.



#PC #rendelés #webshop #Játékra alkalmas
2022. okt. 13. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
2022. okt. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Én egy olcsóbb laptopot használok, és előfizettem Geforce Nowra.

Havi 10 euro, és fullgrafikán futnak a játékok, amikkel játszok.

2022. okt. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
400k-ért jelenleg max úgy tudsz gamer gépet építeni, ha használt alkatrászeket nézel hozzá. Olyan árak vannak, hogy azt nem tudod ennyi pénzből kihozni. Egy komolyabb videókártya jön ki ebből kb.
2022. okt. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy most brutál a helyzet, és nem is kell hogy a világot megváltsa... csak az összeghez mérten a legjobb opció érdekelne.
2022. okt. 13. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!