Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hori apex kormányról vélemények?

Hori apex kormányról vélemények?

Figyelt kérdés
15k ért tudnék egyet venni.

2022. okt. 15. 06:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez egy játék kormány, ha csak kontrollert vagy billentyűzetet akarsz helyettesíteni vele akkor megteszi, de azért ajánlom az adatait átnézni, ha még nem volt meg! Komoly dolgokra nyilván nem tudod használni!
2022. okt. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem használhatatlan. Ilyen a Thrustmasternek a Ferrari kormány szériája is. Valszeg gyári hibás az összes. Ha tényleg jó játékélményt akarsz elérni és nem egy 6 évest akarsz vele lekötni akkor ajánlanék egy Thrustmaster T150 prot. Tudom drága de megéri. Én annó 50ért vettem kb nemrég egy TH8A váltót és iszonyat jó. A Logitechnek is jók a kormányai. Igaz ott egy g25 g27 már kezdő szintre jó. Meg ha kéne akkor 15-25 ezerért kapsz Logitech váltót. Logitechről véleményt nem írok mert nincs vele tapasztalatom így a véleményem nem lenne használható.
2022. okt. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!