Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fejegységet ajánlatok...

Marcell0001 kérdése:

Milyen fejegységet ajánlatok az autóba ?

Figyelt kérdés

4 hangszóró

Elől Jbl stage2 624 van hátra is ezt szeretném rakni

Most gyári fejegyseg van 4x40 Watt tud le adni de szeretném élvezhetőbbé tenni a hangzást

Pioneer és sony gondolkoztam első sorban de szeretnék több infót kapni ezekről vagy más márkárol is és tapsztalatokat



2022. okt. 23. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Hát nem tudom, én otthon hallgatok zenét. Autóban az útra figyelni érdemesebb.
2022. okt. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%

A Sony az soha sem volt jó igazán autós(!) hangtechnikában.


Alpine, Kenwood, Pioneer... tökmindegy, azonos árkategóriában, mindegyik ugyanazt tudja. Mindegyik lejátszik mindenféle formátumot, mindegyiken van már bluetooth, USB, némelyiken memórikártyaolvasó is, RDS, FM, DAB, DAB+.. amit csak akarsz. Van olyan - bár ez már ritkább - amelyik CD-t is visz. Hangminőségre egyik sem jobb a másiknál. Meg aztán egy autó belsejében az akusztika sem olyan, mint egy tágas szobában. Szóval igazság szerint, lehet bele vásárolgatni böszme hüppögő-buffogó-kopogó subwoofer-eket, meg ilyen-olyan erősítőket... hangminőség szempontjából nagy változásokat nem hoz. Ez az autó "hifi" sohasem a hangminőségről szólt.

2022. okt. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!