Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes 8400 forint többletet...

Érdemes 8400 forint többletet fizetni ugyanazon tablet sim kártyás változatáért?

Figyelt kérdés
Jófogáson kinéztem egy tabletet, illetve kettőt (ugyanaz a típus), mindkettő tökéletes állapotban van, egyik a "csak wifi", míg másik a 4G sim kártyás változat. Az ár különbség 8400 forint a sim változat javára. Érdemes ennyivel többet fizetni? Az igazság az, hogy a tabletet csak itthon használom, nem hordozom sehova. A csak wifis változaton van üvegfólia, másikon nincs. Melyiket válasszam?

#tablet #Csak wifi #4g sim
2022. okt. 31. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Anno nekem simkártyás tabletem volt, nagyon szerettem, hogy nyugodtan vihettem magammal, volt net.

Nyilván a megéri-e függ magától a tablet alap árától is, de én biztos simmeset vennék, ha belefér.

2022. okt. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Minek a SIM-es, ha nem teszel bele kartyat es amugy nem is hurcolod sehova magaddal? Ha a telefonodon van net, azt meg tudod osztani wifin ha netalantan megis netezni akarnal a tableten.
2022. okt. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha a telefonod úgyis nálad lesz és azon már van mobilnet, akkor azt megoszthatod a tabletre is. Szerintem felesleges erre még egy előfizetés.
2022. okt. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
76%
SIM-es, egyértelmű.
2022. okt. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mire használnád pontosan.
2022. okt. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Agyilag neked kell tudnod, hogy szükséged van-e a sim kártyásra.
2022. okt. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akkor legyen a sim kártyás, ha van olyan sim kártyád, amit bele tudsz rakni és tudsz vele netezni, egyébként felesleges. Én biztosan alkudnék, ha már sim-eset akarsz, legyen inkább 5000Ft-al több, akkor azt választanám, de nekem volt sim-es, sőt most is az van, de 1 év alatt egyszer sem használtam sim-mel, ma már szinte mindenhol van wifi, vagy a mobilon van net, amit meg tudsz osztani a tablettel.
2022. nov. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!