A Huawei MatePad T10s 10.1 64GB 53012NDQ tabletet szeretném megvenni, de hogy a google nem támogatja már a Huaweit így megéri vajon?

Figyelt kérdés

Viszonylag olcsóbb mint egy hasonló tudású Samsung tablet. Amire használnám az online filmnézés, neflix, disney plus meg max a gyereknek játékra.

Most azt se tudom hogy appokat, böngészőt, játékokat lehet-e rá letölteni a huawei app storeból. Jó lenne ha olyan válaszolna aki használ Huawei tabletet és tud tapasztalatott írni róla. Köszönöm!



2022. nov. 6. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Legtöbb alkalmazás fut rajta.


Felraksz egy Aptoide-t, és ami nincs meg a Huawei AppGallery-ben, azt leszeded Aptoide-ról.


Néhány alkalmazás nem hajlandó Google nélkül működni, de ha írsz pár címet, meg tudom nézni neked.

2022. nov. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Akkor mondjuk valami office szerű működni fog rajta? Pinterest, youtube, gmail fiók valahogy? Meg alap appokra gondoltam mint stream szolgáltatók, instagram, facebook. Más nem fog rajta menni talán pár alap játék.
2022. nov. 7. 11:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Office a legtöbb megy rajta.

Youtube natívan nem, de böngészőből vagy a Vanced appal igen.

Face, insta és társai mennek.

Netflix, HBO Max, DirectOne, Telekom TV Go mind mennek.

Gmail natívan nem, de böngészőben gond nélkül

Illetve működik a Huawei saját kliense is.

2022. nov. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Huawei és az Alphabet együttműködése nem szűnt meg, csupán volt egy időszak, amikor az éppen fejlesztett Huawei termékek nem kapták meg az Androidot, azok egy saját kínai oprendszert kaptak. A korábban és később feljesztett és kiadott eszközökön ugyanúgy Android van támogatással, GooglePlay áruházzal. A 53012NDQ leírásában is ott szerepel, hogy Android oprendszer van rajta.
2022. nov. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 Ennél nagyobb marhaságot nem is írhatál volna.


A globálisan kiadott Huawei telefonok MINDEGYIKÉN Android fut, néhány tableten Harmony OS.


a Mate 30 és P40 szériától kezdve nincs rajtuk GMS (Google Mobile Services), hanem kizárólag HMS (Huawei Mobile Service) de ettől függetlenül Android fut rajtuk, a ráhúzott EMUI felülettel.


Üdvözlettel: Egy Mate 40 Pro (HMS, EMUI 12), Matepad 11 (Harmony OS 2.0) és két Matepad 10s (HMS, EMUI 10?) tulaj.

2022. nov. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megvettem! Majd kiderül hogy válik be!
2022. nov. 8. 17:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Bármiben elakadsz, vagy segítség kell, szólj :)
2022. nov. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!