Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért ment szét a fejhallgatóm...

Miért ment szét a fejhallgatóm mindkét fülpárnája kb. másfél év után?

Figyelt kérdés
Jbl tune 750btnc,vagyis nem a legvacakabb kategória... Van rá lehetőség hogy kicseréltessem a fülpárnákat?

2022. nov. 11. 04:24
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Ha garis, és rendeltetés szerű használat melett történt, akkor cserélik.


De mit jelent, hogy szétment? Eltört? Kiszakadt?

2022. nov. 11. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Az emberzsír szétduzzasztja a poliuretánhabot és a többi hasonló dolgot is. Ráadásul a napfény UV sugárzása is tönkreteszi az ilyen műanyagokat - ezért a fekete fajta általában tartósabb.


A fülpárna fogyó eszköznek számít. Ne bánkódj rajta, hanem készletezz belőlük és cseréld!

2022. nov. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a 100+ezres Beatson foszlott szét a párna. VEszel másikat - mármint párnát! - és kész.
2022. nov. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

"Miért ment szét a fejhallgatóm mindkét fülpárnája kb. másfél év után?"

Gondolom a használat miatt lehet.

A bontatlan csomagolásban tárolva még most is olyan lenne mint új korában.

2022. nov. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nos vannak a 3M Peltor zajvédő fültokok. Érdekes módon azoknak a fülpárnái két-három évet simán kibírnak, és még akkor is inkább csak a gyengülő hangszigetelés miatt válik időszerűvé a csere... A fejhallgató gyártók miért nem tudnak tartósabb cuccokat csinálni?
2022. nov. 14. 11:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező - a menő márkáknál "értenek az üzlethez". Ezért is lettek belőlük "menő" márkák! Ugye már világos?
2022. nov. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Zzzoli ***** válasza:

Nagyon ne bánkódj miatta, más neves gyártók, drága termékei is ugyanilyen szarok.

Nekem más több ilyen esetem volt, különböző, minőséginek kikiáltott darabbal.

A Razer Nari Ultimate-n is szétpergett.

Az aliról szoktam rájuk rendelni fülpárnát, gyakorlatilag tovább szoktak tartani mint az eredeti, minőségre meg némelyik még jobb is és mindegyikre találsz.

2022. nov. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Salx Narval ***** válasza:
100%
Egy ügyes bőrdíszműves olcsóbban megcsinálja szarvasbőrből, memóriahabbal mint amennyit elkérnek némelyik felhallgatópárnáért a kereskedők. Ezt nem viccnek szántam, igaz kicsit kellett könyörögni de amikor látta miről van szó bevállalta.:D Én vittem az anyagot így került 2000Ft-ba darabja 5 évvel ezelőtt, a bolti 10000Ft fölött lett volna ócska műbőrből, szétmálló szivacsbetéttel.
2022. nov. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!