Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sal par 220bt miért kapcsol...

Tomimi2 kérdése:

Sal par 220bt miért kapcsol ki magától?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy a somogyi bluetoothos hangfalam miért kapcsol ki magától? Elvileg kibír az akkumulatora 12 órát, de kb 3 óra zenehallgatás után kikapcsol magától a rendszer, hacsak nem csökkentem a hangerőt fokozatosan (egyre kevesebb hangerővel működne csak), és a legvégén is 4-4,5 órát bírna ki. Valaki tudja hogy mi lehet a gond? (A "miért vettél olcsó xart" kommentek nem segítenek)

2022. nov. 12. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Te is tudod mi a gond. Ennyit tud az akku, az ígért adat nem valós. Vagy eleve hazugság, vagy sokáig tárolták és csökkent a kapacitása.
2022. nov. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Elvileg kibír az akkumulatora 12 órát, de kb 3 óra zenehallgatás után kikapcsol ..."

Ha kifogy belőle az energia 3 óra múlva, hiába írják rá hogy többet bír ...

Eleve egy magyar cég gyártatja kínában, amit itthon ad el, akkor sejtheted hogy milyen bekerülési költségből kell kigazdálkodni az alkatrészeket hogy a végén még haszon is legyen rajta. Megtanultad a leckét, hacsak nem akarsz garantáltan hulladékot venni, akkor kerüld ezt a márkát. Ami náluk jó minőségű, abban ők csak viszonteladók. Pl. ha a Stanley tőlük származna, nem lenne ilyen keresett márka.

De ez nem az ő hibájuk, mindig is volt kereslet a kicsit sz@r, de annyiért nem olyan vészes típusú árucikkekre, ők pedig nagyon ügyesen aknázzák ki a lehetőségeket.

2022. nov. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tudom nem a kérdésedre válaszolok, kérdező, nem tudom hogy szét szedted e már a hangszórod valaha, de ha igen, milyen akkumulátor van benne hány voltos és hány mah? Mert van egy ilyen hangszóróból kiszedett alaplapom, és ezt az alaplapot úgy kaptam én is.
2022. dec. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!