Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az Xbox-okról és PlayStation-ö...

Az Xbox-okról és PlayStation-ökről mit érdemes tudni?

Figyelt kérdés

Szeretnék játszani, de a laptopom nem elég jó a játékokhoz.


Van egy nagy monitorom és arra gondoltam, hogy egy konzolt kötnék hozzá.

Van fejhallgatóm is.


Viszont nincs sok tapasztalatom az ilyenben. Melyik a jobb a kettő közül?

És utána ha játékot akarok rájuk tenni, akkor pl Steam-en letöltöm és kész? Vagy ez hogy működik?



2022. nov. 17. 10:35
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Nem.


Gondolod ha drágább lenne feltettem volna a kérdést?

2022. nov. 19. 10:27
 22/23 anonim ***** válasza:
láttam én itt már falon pókot:)
2022. nov. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Én a helyedben Xboxot vennék a live miatt. Az hogy series s vagy x, az már azon múlik, hogy mit tud a monitorod. Ha tudja a HDMI 2.1-et és 4k, akkor x. Ha nem, akkor elég az s.

Mivel kezdő gamernek tűnsz, szerintem elég lesz neked az s is live-val. A havidíjhoz még úgyis hozzájön a live díja. Így gyakorlatilag fillérekből ki tudsz próbálnál rengeteg játékot.

Aztán tavasszal, ha jobban állsz anyagilag meglátod, hogy kell-e neked a 4k 120 Hz, vagy elég a 1440.

2022. nov. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!