Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fülhallgatót/fejhallgat...

Milyen fülhallgatót/fejhallgatót ajánlanátok lehetőleg 10ezer alatt/körül? Inkább vezetékes vagy vezeték nélküli vált be nektek?

Figyelt kérdés

2022. nov. 19. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
10 alatt? Ott nincsenek értelmezhető vezeték nélküliek ...
2022. nov. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És vezetékesből valami jobb de e körül? 🤔
2022. nov. 19. 14:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ezt szeretem, olcsó, jó, sok helyen kapni: Panasonic RP-HT161
2022. nov. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt nézelődj:


[link]

2022. nov. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vezetékes szerintem jobb, mert nem kell külön tölteni, és nincs ami leárnyékolja a jelet, így nem szakadozik a hangzás! És bár a gyakorlati hangminőség számít, de kiindulásképp specifikusan is jobbat kapsz belőle olcsóbban!

Először is döntsd el, hogy fülhallgató vagy fejhallgató, melyik a jobb Neked?

Amúgy én például egy Philips PRO6305 vezetékes fülhallgatót fogok venni, nem tudom milyen lesz gyakorlatban, de specifikusan nagyon durva, és jó vélemények vannak róla, kicsivel 10 ezer Ft alatt már kapható!


[link]

2022. nov. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!