Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 2022-es Samsung QLED TV-nél...

2022-es Samsung QLED TV-nél néhány film lejátszásánál miért csúszik a hang egy keveset?

Figyelt kérdés

Hello, szevasztok! A nem rég vásárolt Samsung QLED TV-mnél azt fedeztem fel, hogy külső HDD-ről is, illetve pendrive-ról is van legalább 1-2 olyan film (biztos lesz majd több is), amiknél csúszik a hang, pedig ez irányban semmit nem állítottam, nem tudom egyáltalán lehet-e. A DivX-et és a DTS hangot nem támogatja a készülék, ez tiszta sor. De amelyik filmeknél csúszik a hang, hogy tudnám hozzáigazítani a képet a hanghoz? Lehetséges ez? Van rá megoldás? Mi alapján csinálja ezt egyes filmeknél? Mert egyelőre szerencse, hogy össze van kötve a PC-vel, mert ott legalább mindent jól visz!

Köszi!



2022. nov. 20. 20:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!