Tegnap reggel a Sony TV-m (KD43XF7596) amikor kikapcsoltam akkor automatikusan magától bekapcsolt (5-6 alkalommal), ez előjele lehet valami nagyobb meghibásodásnak, vagy hagyjam figyelmen kívül a dolgot?

Figyelt kérdés

Előző pár este volt 1-1 alkalom amikor már történt ilyen, de akkor nem foglalkoztam vele mert csak egyszer történt meg.


De tegnap reggel megnéztem egy filmet és utána kikapcsoltam a TV-t, aztán a tévé automatikusan magától bekapcsolt, és ez egymás után 5-6 alkalommal megtörtént.


Automatikusan bekapcsolt úgy is, hogy a TV a kikapcsoláskor a főmenüben volt és úgy is, hogy a HDMI bemeneten volt.

És nem számított az sem, hogy a TV saját távirányítójával kapcsolom ki, vagy, hogy az IP Remote alkalmazással, mert így is bekapcsolt automatikusan.


Naprakészen le van frissítve a TV.



#hiba #Sony #Sony Bravia #TV #Sony KD-43XF7596
2022. nov. 24. 01:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nem, inkább az a gond, ha nem kapcsol be :)

Valami bekapcsolja hdmi-cec-en keresztül

2022. nov. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
esetleg véletlen nem frissítés végett kapcsolt be?Az én Xiaomi MiTv 4s-m pl. hajnali fél egykor frissít automatán, ekkor ha ki van kapcsolva, a ledje villogni kezd, a képernyő háttérvilágítása bekapcsol és kb. 2 percig így frissíti a firmwaret, majd ellenőrzi a csatornalista változásait.Ha végzet utána lekapcsol.
2022. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem, semmilyen elérhető frissítés nincs most.

Már elég régi típus, mostanában már egyre kevesebb alkalommal jön egyáltalán bármilyen frissítés, és amikor jön akkor is jelzi a TV, hogy el kell fogadni a frissítést.


Egyszerűen csak magától bekapcsolt miután kikapcsoltam, egymás után úgy 5-6 alkalommal.

De azóta szerencsére nem történt újra ilyen. :)

2022. nov. 28. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!