Ez észre vehető ?

Figyelt kérdés

A cégem ahol dolgozom szobát bérel egy hotelben szállásként

A munkásoknak

A hotel szabályzatában benne van hogy külső dolgokat nem lehet használni

Pl az xboxom tv m stb

A kérdésem az Ha én ezeket használnám szobánként látnák mennyi az áram fogyasztás vagy nem lenne ebből baj ? Máshol nem igazán tudok utanna járni



2022. nov. 24. 04:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az árban minden benne van úgy tudom.
2022. nov. 24. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az alap koncepció az, hogy ne legyen káresemény egy hibás elektromos eszköz miatt. Mondjuk ami miatt esetleg leég a hotel. A szabályzatba pont ezért írják bele, hogy ha mégis megtörténne egy ilyen eset, akkor átháríthassák a felelősséget. A TV menüje pedig gyakran le van korlátozva, hogy ne lehessen ilyen célra használni.
2022. nov. 24. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nem hinném, hogy az xbox fogyasztását meg tudnák különböztetni a hajszárító fogyasztásától :)
2022. nov. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
56%
Miért nem tudsz utána járni? Egyszerűen megkérdezed, én biztos vagyok benne, hogy minden kérdésedre választ fognak adni, talán még megoldást is található a felmerülő igényeidre.
2022. nov. 25. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!