Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik Apple Watch kéne nekem?

Melyik Apple Watch kéne nekem?

Figyelt kérdés

iPhone 11 telefonom van.

Nagyon tetszenek az Apple Watch termékek.

Kihasználnám mert rendszeresen futok, úszok és edzek.

A harmadik vagy a negyedik generáció már elavult szerintetek? Megfelelő lenne számomra ez is?

Órára nem akarok kiadni több, mint 100 ezer forintot. (Ezért a telefonért is megdolgoztam tehát nincs képben anyu és apu akik mindent megvesznek, de nem is ez a lényeg.)

Mit gondoltok?



2022. nov. 25. 00:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Keres használtan és amelyik legújabb modell belefér a budgetba

Talán s5, s6

2022. nov. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az S5 öt fogom, az már tud ekg mérést is (nem mintha szív problémáim lennének de akkor is érdekel hogy nálam mit mutat)
2022. nov. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Használt S5-S6 bőven akad 100 alatt. :)
2022. nov. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
S3 tulaj vagyok, 1 éve vettem újonnan, szerintem s4 és az alatt funkciók szempontjából felejtős. Se akkor lehet jó ha nem kell az always on kijelző, s5-s6 akad 100k alatt
2022. dec. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Nekem S5 van, akkor megvettem amikor kijött, semmi baj nincs vele, szóval azt ajánlom.
2023. ápr. 5. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
koszi a lepontozast
2023. ápr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor megvettem amikor kijott es azota semmi bajom nincs vele, szoval szerintem egy nagyon jo, strapabiro ora. En vettem hozza egy tokot, de mostmar nem hasznalom, mert sokkal csunyabb tole, kb 1 eve nincs rajta de egy karcot sem lehet rajta latni. En a Series 5-ot ajanlom, mert nekem az van, de az S6 meg jobb, vedd azt amelyik belefer.
2023. ápr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!