Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha veszek tvt akkor nehéz az...

Ha veszek tvt akkor nehéz az "összeszerelése"? Vagy nem nagyon kell? Nő vagyok,még nem vettem tvt soha. Tudom, hülye kérdés de nem tudom. Van valahol jó okos tv (smart tv) akció?

Figyelt kérdés
2022. nov. 25. 22:39
1 2
 1/17 anonim válasza:
51%
Nyuszika a TV-készüléket nem neked kell összeszerelni. Készen kapod. A gyárban a bácsik összerakták már. Neked csak a talpába kell beletenned.
2022. nov. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az könnyű?
2022. nov. 25. 22:44
 3/17 A kérdező kommentje:
Arra gondolok pl hogy vannak pl hozzá csatlakozók vagy nem tudom mi a neve
2022. nov. 25. 22:45
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen vállalnak olyat, hogy kiviszik, összerakják, beállítják az igényeid szerint. Pl. Media Markt viszonylag olcsón megcsinálja. Ha neked ennyire fogalmad sincs a dologról, talán jobban jársz úgy.
2022. nov. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha apám szinte 0 technikai hozzáértéssel összerakta a tv asztalra a nappalinkban, szerintem neked is menni fog. Egyébként számtalan videót találhatsz a YouTube-on arról, hogy ez miként zajlik, csak kövesd őket, és nem lesz baj!
2022. nov. 26. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Egyrészt ott van a talpa, gondolom szépen le van rajzolva, mit hova kell tenni.

Másrészt az említett kábelek, ez viszont attól függ, milyen módon nézel tévét, leírok pár lehetőséget.

(1) Saját antennád van: az antennakábelt majd bedugod a tévébe, az útmutatóban leírt módon végzel automatikus csatornakeresést.

(2) Előfizetsz szolgáltatónál, és bejön a lakásba valamilyen kábel. Ebben az esetben több lehetőség is van, jó lenne tudni, melyik szolgáltató, mert valahol pl. adnak egy "dobozt", máshol csak az említett kábel van. Minden megoldásnak vannak előnyei és hátrányai.

2022. nov. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem hülye kérdés. Mindegyik tv-nek máshogy van megoldva a tartója. Van amelyiknek két oldalán két külön lábat kell betenni, vana melyiknek egyet középre. Teljesen változó, gyártóktól függetlenül.

De azért figyelnek arra, hogy ne kelljen mérnöki msc diploma hozzá. A leírásban az első oldalakon ott lesz lerajzolva, hogy mit, hova kell tenni. Van olyan ahol egyértelműen látszik hova kell tenni a lábakat, de például az enyémnél teljesen leburkolva jött a tv és előrre le kellett pattintani egy műanyag elemet ahol a láb rögzítési pontja van.

Megfelelő alkatrészt, csavarokat csomagolnak. Viszon csavarhúzót neked kell biztosítanod!

A távirányítóban ha benne vannak az elemek, akkor ki vannak támasztva műanyaggal, hogy ne érintkezzenek, ezt vedd ki, különben nem fog működni.

Ha nagyobb tv-t vásárolsz, akkor nem árt ha van segítséged! A tv-t pofával lefelé le kell fektetni az ágyra (ne legyen alatta semmi!!) és így felszerelni a lába(kat), aztán mehet a helyére. Az emelgetésnél nagyon oda kell figyelni, hogy az ember ne nyomja be a kijelző részt! Nagyon sérülékeny! Óvatosan a mozgatással, törölgetéssel!

Ha megvan melyik tv-t választod, írj ki nyugodtan kérdést róla hogy hogyan kell felszerelni a lábat, segítünk. Gyakorlatilag már minden készülék használati útmutatója elérhető az interneten is, úgyhogy már előre meg lehet nézni hogy hogyan kell majd szerelni. És ott a youtube is ahogy előttem írták.

2022. nov. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egy laptoppal sokkal jobban járnál a hordozhatóság szempontjából.
2022. nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#8 Azon hogy nézel tévét (nem streamet), áruld már el...
2022. nov. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

8-as ájjámále!

Honnan tudod, hog mit szerene a kérdező?

Nem kell mindenkinek laptop. Nekem sincs. Nem is kell. Két asztali gépem van, azok vannak egy tv-re kötve amit monitorként használok.

Fogd fel, hogy nem mindenki úgy éli az életét mint te.

2022. nov. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!