Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy 5 éves Xbox One S konzolna...

Egy 5 éves Xbox One S konzolnak még mennyi lehet az időtartama?

Figyelt kérdés

2022. dec. 17. 21:42
 1/6 anonim válasza:
100%
Hát, az enyém kb olyan idős. Az újabb játékokkal már meggyűlik a baja. Ha ilyez tervezel venni, nem ajánlom, inkább egy Series S konzol jobb választás
2022. dec. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én már nem tervezek új Xbox-ot venni, mert már nincs annyi időm játszani sem, illetve nincs is olyan játékom ami nagyon nagy teljesítményt igényelne, régebben volt, de azokat kijatszottam és azokkal már nem tervezek játszani.
2022. dec. 17. 22:15
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak kérdeztem hogy kb. mennyi lehet vissza neki nyilván bármikor tönkre mehet de na
2022. dec. 17. 22:30
 4/6 anonim válasza:
100%
aha, értem, hát ezt nem lehet előre megmondani, ha sokat használták akkor hamarabb tönkre fog menni, de ha kímélve volt akkor még öt év simán lehet.
2022. dec. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fiaim még a Fat kivitelt nyúzzák, pedig azt cirka 9 éve adták ki. Teljesen jól és csendben dolgozik még mindig.
2022. dec. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Régebben kb. minden nap ment, mostanában volt olyan amikor 1 hónapig nem volt használva.
2022. dec. 18. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!