Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy tudom átállítani a tv...

Hogy tudom átállítani a tv csatorna listát a nagyiéknál?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy kicsit demensek és mindent elhisznek amit mond az m1 meg a tények,hogy lehet beállítani azt h az RTL meg az atv legyen elől? Mert nagyon súlyos Orbán szektások

2022. dec. 22. 10:47
1 2
 1/18 anonim válasza:
23%
:)
2022. dec. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
47%

Rájuk kell hagyni.

Ha szereted őket, elfogadod őket olyannak, amilyenek.


Ez az ő szellemi, tapasztalati szintjük.

Tiszteletben kell tartani.

2022. dec. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%

Telekom vagy Vodafone ?


Írd be a googlebe hogy


csatornakiosztás beállítása

2022. dec. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%

Értem.

Szóval a szerinted "kicsit demens" nagyidéknál azt szeretnéd ha azok propagandáját hinnék akik propagandáját te elhiszed.

Mi lenne ha elhinnéd, hogy nézik, látják az rtl klub műsorait IS de a saját élettapasztalatuk alapján TUDJÁK? hogy hazudnak, te meg még nem fogtad ezt fel?

Remélem rájönnek mit gondolsz róluk és a szüleid jó nagy pofonnal jutalmazzák ezt.

nem szégyenled magad? A saját nagyszüleidet így lenézed? Ha neked előírnák hogy mit nézz akkor persze fel lennél háborodva rajta, hogyan mernek beleszólni.

Egy ostoba barom vagy de hátha kinövöd, még van rá esély.

2022. dec. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%
Van egy eladó TV-m, azon nincs M1. Nem tudom hová, miért tűnt el, de nincs. Nem is merek csatornákat keresni, mert még a végén előkerül.
2022. dec. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
2%

#4

Nyeeeee

2022. dec. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
59%

Nem tudom a nagyiék valóban demensek e, de volt kire ütnöd:)

Vagy ez az RTL és az ATV hatása nálad?:))


Amúgy tudtad, hogy az ATV vér Fideszes?

2022. dec. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%

#4

"azok propagandáját hinnék akik propagandáját te elhiszed"

Azért emrt valaki mást mond, még nem lesz propaganda, tudom, hoyg a fidesznél ezen a szintén vannak a szellemileg sérültek, de attól még nem lesz igaz.


"Mi lenne ha elhinnéd, hogy nézik, látják az rtl klub műsorait IS de a saját élettapasztalatuk alapján TUDJÁK?"

Mert bizonyítottan igaz, hogy a fideszes média orrba-szájba hazudik, míg pl. az RTL nem.

Az egyik tényeket közül, a másik meséket, ezét bukik az egyik 100+ pert évente.

Ha mindkettő hazudni, akkor nem ilyen számok lennének.


"Remélem rájönnek mit gondolsz róluk és a szüleid jó nagy pofonnal jutalmazzák ezt"

Tükrözi, hogy milyen gerinctelenek a fideszesek, érvelni nem tudnak, ezért verekedni akarnak.


"nem szégyenled magad? A saját nagyszüleidet így lenézed?"

Igazad van. Inkább hazudjunk a szemükbe, hogy milyen jól látják a világot, minthogy őszinték legyünk velük.

REttentő nagy féreg vagy, remélem nem sok rokonod van, mert nagyon gerinctelen dolog, hogy inkább azt hazudod nekik, hogy milyen okosak, akkor is ha nem azok.


"Egy ostoba barom vagy de hátha kinövöd, még van rá esély."

Inkább te.

Azt képzeled, hogy azért mert valaki idős, okos is, miközben a bölcsesség nem jár együtt a korral, és bizony gyakori, amikor a faitalabb generáció sokkal okosabb, mitn az idősebb.

2022. dec. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
52%

Te 8-aska, nyugtass meg kérlek, hogy jól megfizetnek és nem magadtól vagy ennyire korlátolt látókörű debil:)


Mondd kérlek, hogy megjött az utalás, ígérem, nem kérdezem meg, hány dollárt kaptál karácsonyra:)


Őrület milyen ostoba és sötét emberek vannak...

2022. dec. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
Aki azért nézi az M1-et - vagy bármi mást - mert az van elöl, az meg is érdemli.
2022. dec. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!