Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy Xbox kontroller analóg...

Egy Xbox kontroller analóg karja kb mennyit bír ameddig elkezd lazulni?

Figyelt kérdés
Meg van az amikor magától elhajlik egy oldalra,de ahhoz már jó sokat kell nyomni vele gondolom. Inkább arra gondolok,mikor csak kicsit lazább érzésre,mint egy új darabnak,aminek masszív. Mert nekem van egy ami 3 éve van meg,és a bal karja lazább mint a jobb,a balt többet kell használni,főleg Fifában. Aztán vettem egy újat,de sajnálom elhasználni Fifához,mert a sok játékos mozgatástól hamar kilazulhat
2022. dec. 25. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 11 éve van Xbox360 kontrollerem (anno konzolhoz használtam, manapság PC-hez), és azon kívül hogy rendszeresen elkopott a joystick a sok használattól (végül alumíniumra cseréltem) nincsen semmi problémája.
2022. dec. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor van igazság abban,hogy a régebbi dolgok tartósabbak voltak
2022. dec. 25. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:
A kontrollerek fogyóeszközök, örülj ha annyit bír. Az összes nagy gyártó (Xbox, PS, Switch) ugyanazokat a filléres analógokat használja évek óta. Sokszor egy évet se bírnak.
2022. dec. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az One S-em 2 év használat után "masszívabb" volt, mint a Series X bontatlan kontrollere. Nehéz volt tőle megvállnom, de nélküle sajnos nem tudtam eladni.


A Series X-em egy éves sincs, és a jobb kar már most érintkezés hibás néha, ami poén, mert ugye a bal analóg sokkal többet van használva egy önfeledt Fifázás, vagy F1 közben.

2022. dec. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!